Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

szukam: wytrzymały telefon z długotrzymającą baterią

rafal_lublin 10 Lip 2010 16:59 3264 5
  • #1 10 Lip 2010 16:59
    rafal_lublin
    Poziom 11  

szukam wytrzymałego telefonu najlepiej z długo trzymającą baterią ... bez wodotrysków ... solid b2100 odpada ze względu na problemy z softem (miałem i 3 razy wylądował w serwisie)
    zastanawiam się nad tym nowym solidem E1130B

co jeszcze polecacie w podobnej klasie cenowej ?

0 5
  • #2 10 Lip 2010 17:17
    basstec
    Poziom 34  

Może coś z zabytków nokii? 5140i? 5100 albo 5210.

0
  • #3 10 Lip 2010 17:20
    Michal.Krzykawski
    Poziom 14  

Klasyk czyli Nokia 6310i - bardzo wytrzymała, niezawodna, długa żywotność baterii (oryginał!). Cenowo może nie ta klasa, ale warto - jeżeli znajdziesz zadbany egzemplarz (chyba, że nową kupisz ale takie się rzadko trafiają i są drogie) to w 100% spełni Twoje oczekiwania. Sam miałem, ale utopiłem w Bułgarii.

0
  • #5 10 Lip 2010 22:45
    basstec
    Poziom 34  

Nie ryzykuj, nie kupuj z wymienianymi obudowami bo niestety często odnawiają śmiecie najtańszym kosztem. Poszukaj raczej typowej używki, na oryginalnych częściach, lepsza podrapana oryginalna niż nowa bele jaka.

Dodano po 15 [minuty]:

Zobacz tą aukcje: 1095169340

0
  • #6 15 Lip 2010 22:46
    Michal.Krzykawski
    Poziom 14  

Dzisiaj doszedłem do tego, że sam posiadam jak dla mnie nie do zajechania telefon który trzyma długo na oryginalnej baterii mimo tego, że ma już prawie 5 lat.

Tadaaam - Nokia 6021.

Główne zalety - cena i niezawodność.
    Niby biznesówka, obudowa przy umiejętnym korzystaniu swoje zniesie, po niezliczonych upadkach których doznała niestety moja 6021 odnoszę wrażenie, że płyta główna i wyświetlacz (wyświetlacz sczególnie, nie raz był przygnieciony) są niezniszczalne. Nokia była zamoczona przy podlewaniu ogrodu - żadnych powikłań. Wiem, że ktoś pomyśli, że znęcam się nad tym telefonem ale używałem go również w saunie przy temperaturach 60-70*C (+ wilgoć oczywiście) - telefon dalej dzielnie służy bez żadnych strajków, co do napraw w pierwszym miesiącu używania (około 5 lat temu) był wymieniany soft na gwarancji bo przestała się włączać. Nigdy hardware nie robiony. Polecam!

0