Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 3110 classic wyłącza się i nie ładuje

11 Lip 2010 08:58 1065 3
  • Poziom 2  
    Jak w temacie. Wyłącza się czasami. Zauważyłem bardzo dziwną prawidłowość, że bez klapki lepiej chodzi. Zdarzało się, że wkładałem klapkę, a telefon momentalnie się wyłącza (podejrzewam, że to przypadek, ale piszę, bo się nie znam). Dodatkowo problemy z wyłączaniem zbiegły się z tym, że sam mi się zmienił wygaszacz ekranu. Stąd moje przypuszczenie, że to wina softu. Nie znam się na tym kompletnie więc piszę.

Ponadto mam problem z wtyczką do ładowarki. Jest wyrobiona i trzeba rzeźbić, żeby złapało styk i się ładowało. Stąd moje pytanie czy jest jakaś możliwość przelutowania samej wtyczki.

Proszę o pomoc. Nie wiem jakie oprogramowanie mam, nie wiem skąd można ściągnąć takie oprogramowanie i jak je wgrać. Również bardzo proszę o wskazówki co do wtyczki.

Z góry dziękuję ludziom dobrej woli:)
  • Moderator - GSM
    W twoim wypadku- poczytaj forum bo wszystko już było X razy opisywane lub oddaj do serwisu ;-)
  • Poziom 41  
    Nie jest to przypadek.
    Zaklej od spodu baterię najlepiej taśmą klejącą i będzie OK.
    A dokładnie zaklej miejsce na całej powierzchni baterii, gdzie styka się ona z całą kartą SIM.
  • Poziom 2  
    Dzisiaj rano podlepiłem baterię i wszystko jak na razie działa jak należy. Dziękuję za pomoc.