Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Montaż syreny alarmowej w samochodzie Passat.

xxmarty 11 Jul 2010 15:43 2495 4
 • #1
  xxmarty
  Level 2  
  Zamykając samochód pilotem, załącza się alarm i 2 diody, jedna koło drzwi a druga kolo kierownicy. W tej sytuacji przekręcenie zapłonu, powoduje włączenie się syreny, po otwarciu dzwi kluczykiem (nie pilotem) wyłącza się dioda koło drzwi a ta koło kierownicy nadal świeci.
  Po przekręceniu zapłonu, nie włącza się syrena.
  Moje pytanie:
  - czy mogę podłączyć zasilanie drugiej syreny do tej diody, a wzbudzanie syreny do zapłonu?, chcę, żeby po otwarciu drzwi kluczykiem i po przekręceniu kluczyka w stacyjce ona wyła, lecz nie chcę, zeby po otwarciu drzwi pilotem i przekręceniu zapłonu się włączała.
 • #2
  carrier
  Car alarms specialist
  Spoko podłączaj i kup od razu 2kG gaśnicę, jak czytam takie brednie to jedynie taką radę mogę ci dać. Jedź do profesjonalnego warsztatu to wymienią ci uszkodzoną kasetę zamka naprawią alarm i będzie po bożemu. Domyślam się ze auto jest z grupy VW, bo oczywiście "Książe" nie napisał tego.
 • #3
  xxmarty
  Level 2  
  Nie krytykuj, tylko napisz jak mam to podłączyć żeby działało.
 • #4
  carrier
  Car alarms specialist
  Napisz jaki samochód i rok produkcji.
 • #5
  xxmarty
  Level 2  
  Passat 1998r. TDI silnik AFN a i jeszcze jedno, jakbyś mógł po przekręceniu stacyjki wychodzi plus do komputera tego w podszybiu i znalazłem że to czarny kabel przy komputerze i jeżeli go odetne, to unieruchomię samochód. Mam rację? czy się mylę i dzięki że mnie ostrzegłeś z tym pomysłem, bo bym miał ciepło.