Przekaźniki w Golfie Mk4 znajdują się pod deską rozdzielczą od strony kierowcy - trzeba zdjąć plastikową osłonę znajdującą się nad pedałami a tam przy przekaźniku czasowych wycieraczek (tym największym o nr 377) znajduje się bezpiecznik (w metalowej srebrnej obudowie z pomalowaną na zielono główką - to on jest odpowiedzialny za sterowanie szyb i centralnego zamka) a dodatkowo w puszce bezpieczników (z lewej strony deski rozdzielczej masz bezpiecznik na pozycji 14 o wartości 25 Amper - też odpowiada za działanie szyb i oświetlenia).
Jeśli jednak u Ciebie nie działa tylko jedna szyba to nie szukaj problemu w bezpiecznikach tylko w instalacji.
Na poniższej fotce masz skrzynkę przekaźnikową z Golfa 4 SDI a bezpiecznik od szyb jest akurat pod przekaźnikiem 603 (ten zielony) :
http://uznam.net.pl/~deus/golf/foty/c1.jpg
Jak się dobrze przyjrzysz to na tym foto u dołu z lewej strony widać podstopnicę czyli oparcie na lewą stopę a z prawej strony pedał sprzęgła z czujnikiem F36 więc nie problem zlokalizować tę skrzynkę przekaźnikową.