Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Buczenie w głośniku słuchawki gdy jest odłożona.

mateusz_tr 12 Lip 2010 12:50 1772 2
  • #1 12 Lip 2010 12:50
    mateusz_tr
    Poziom 2  

Witam,

Przejżałem forum ale nic na taki temat nie znalazłem.
    Zamontowałem wideodomofon Onyx MC-411B. Wszyskto działa poprawnie, słychać dobrze, obraz również, ale.... gdy jest cisza w domu i słuchawka jest odłożona słychać buczenie/szum z głosnika słuchawki!! gdy się ja podniesie dzwięk milknie.... I moje pytanie do was: Co jest nie tak?? Elektrykiem, ani elektronikiem nie jestem więc temaat dla mnie ciężki, bo nie rorozumiem istoty problemu ani potencjalnych przyczyn...

Z góry dziękuję że wszelkie podpowiedzi i sugestie.

Pozdrawiam
    Mateusz

-1 2
  • #2 12 Lip 2010 13:50
    Ircys
    Specjalista Domofony

Przyczyn może być kilka np. uszkodzony przycisk w kasecie, uszkodzona linia itd.. Najłatwiej wyeliminować (ewentualnie) uszkodzoną linię podłączając monitor i kasetę na przysłowiowym stole kawałkiem dobrego kabla – wystarczą tylko 4 żyły, czyli bez obwodu elektrozaczepu. Jeżeli uszkodzenie (buczenie) się pojawi to można spokojnie reklamować zestaw. Trochę Cię jeszcze zmartwię: to zestaw z najniższej półki, więc nie spodziewaj się po tym zestawie zbyt dużo.

Pozdrawiam
    www.alfatech.net.pl

0
  • #3 12 Lip 2010 13:59
    mateusz_tr
    Poziom 2  

Dzięki za podpowiedź, napewno sprawdze Twoje sugestie.

Co do zestawu, to wiem jak niska to półka, ale wybór był świadomy... rewelacji się nie spodziewam, ale w cenei dobrego zwykłago domofonu będzie jeszcze cos widać ;)

Pozdrawiam
    Mateusz

0