Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Programator TMS370 - symbole układów scalonych

automatykon 12 Lip 2010 18:26 2758 4
  • #1 12 Lip 2010 18:26
    automatykon
    Poziom 11  

Witam
    Potrzebuje numery układów scalonych z programatora do TMS370, układy to 20 pin i 14 pin na wyjściu programatora. Jeżeli ktoś ma takowy programator i może rozkręcić to bardzo proszę. Programator jak na zdjęciu.

Programator TMS370 - symbole układów scalonych

Dodano po 40 [minuty]:

Dla uściślenia, układy wchodzące w skład programatora na jego wyjściu, nie układu obsługiwane.

-1 4
  • #3 12 Lip 2010 22:03
    automatykon
    Poziom 11  

Dziękuje, sprawa jest juz jasna. 74373 i 7474, dzięki jesteś wielki, miejmy nadzieje że programatorek ruszy.
    Pozdrawiam

0
  • #4 16 Sie 2010 18:04
    T77
    Poziom 11  

Witam ..do Automatykon i jak ruszył ten programator? bo ja z nim mam same problemy od chwili kupna .po pierwsze przy odczycie TMSa 370 pierwsza polowka eeprom same ff druga ok .Przy probie programowania i ponownym odczycie nie zapisywal pliku do eeproma (zostawala poprzednia zawarosc) ,w,kazdym badz razie poradzilem sobie z ta usterka. Oraz mam pytanie do Fabiego czy probowales programowac zabezpieczone TMSy gorny i dolny eeprom? ,u mnie jest tak ze nie programuje 2 pierwszych linijek tzn 1E00 oraz 1E10 i czy ten progr nadaje sie do zabezpieczonych prockow. Pozdrawiam.

Posty piszemy po polsku - do poprawy. Reg. pkt 15. [damiancz]

0
  Szukaj w 5mln produktów