Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Programator TMS370 - symbole układów scalonych

automatykon 12 Jul 2010 18:26 3037 4
    automatykon
    Level 11  
    Witam
    Potrzebuje numery układów scalonych z programatora do TMS370, układy to 20 pin i 14 pin na wyjściu programatora. Jeżeli ktoś ma takowy programator i może rozkręcić to bardzo proszę. Programator jak na zdjęciu.

Programator TMS370 - symbole układów scalonych

Dodano po 40 [minuty]:

Dla uściślenia, układy wchodzące w skład programatora na jego wyjściu, nie układu obsługiwane.
    automatykon
    Level 11  
    Dziękuje, sprawa jest juz jasna. 74373 i 7474, dzięki jesteś wielki, miejmy nadzieje że programatorek ruszy.
    Pozdrawiam
    T77
    Level 12  
    Witam ..do Automatykon i jak ruszył ten programator? bo ja z nim mam same problemy od chwili kupna .po pierwsze przy odczycie TMSa 370 pierwsza polowka eeprom same ff druga ok .Przy probie programowania i ponownym odczycie nie zapisywal pliku do eeproma (zostawala poprzednia zawarosc) ,w,kazdym badz razie poradzilem sobie z ta usterka. Oraz mam pytanie do Fabiego czy probowales programowac zabezpieczone TMSy gorny i dolny eeprom? ,u mnie jest tak ze nie programuje 2 pierwszych linijek tzn 1E00 oraz 1E10 i czy ten progr nadaje sie do zabezpieczonych prockow. Pozdrawiam.

Posty piszemy po polsku - do poprawy. Reg. pkt 15. [damiancz]