Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Politechnika Krakowska, czy AGH? która będzie lepsza?

12 Lip 2010 17:59 12182 6
  • Poziom 23  
    Witam wybieram się na studia do Krakowa i zastanawiam się nad wyborem uczelni... i kierunku... jak na razie zostałem zakwalifikowany na kierunek ELEKTROTECHNIKA lub AUTOMATYKA I ROBOTYKA, na Politechnice Krakowskiej... czekam jeszcze na wyniki na AGH, która uczelnia waszym zdaniem byłaby lepsza?
  • Poziom 10  
    agh lepsze, ale podejrzewam ,że ciężej sie dostać... jakie wyniki trzeba na PK??
  • Poziom 23  
    Dostałem się na agh na elektrotechnike i na pk na 2 kierunki elektrotechnikie, i automatykę i robotykę... i teraz zastanawiam się co wybrac ;/
  • Poziom 32  
    Pewno lepiej automatyka i robotyka w razie czego Swiat bedzie stal przed Toba otworem.
  • Poziom 2  
    Jeżeli chodzi o elektrotechnikę to lepiej wybrać na AGH.
    Na przykład na PK jest sporo przestarzałego sprzętu.
    Chyba, że lubisz windows 95, z dyskietkami i excelem po hiszpańsku.

Z wykładowcami to chyba jest wszedzie podobnie. Sa rozni.
    Zresztą poczytaj: http://wieik.w.interia.pl/ksiega.html
  • Użytkownik obserwowany
    hej,

Absolutnie nie wybieraj AGH, co Politechnika to Politechnika. Bierz AiR na PK, sam wiem jak są traktowani Absolwenci Politechniki w Zakładach pracy, AGH nadaje sie tylko do studiowania górnictwa-powaznie, takie sa niestety opinie.

Pozdrawiam.
  • Poziom 9  
    Tylko AGH!! Jako student PK, na WM, powiem Wam szczerze, że to jeden wielki syf! Dlatego jest zamawiany, bo nikt nie chciał tam chodzić... Wykłady, profesorowie to jedno nieporozumienie.. Na AGH super jest lokalizacja, mam tam znajomych i chwalą. Ranking wysoki, na stronie jest wszystko pokazane. Na PK kiepsko jest bo trzeba krążyć między wydziałami.. Lekcje od 7 do 21.. Masakra.. Nie szanują, a sprzęt to tylko na zdjęciach jest taki ładny.. Nic nie uczą ciekawego.. Przeglądając notatki z AGH kumpla i słysząc opinie, to polecam tylko AGH!! W sumie trudniej się tam dostać, więc jednak coś to oznacza! Ja żałuję, że poszedłem na PK.. Tak wszyscy chwalili i mówili że mnóstwo praktycznych zajęc i nic z tego nie było...