Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jakie koszty wymiany rozrządu i sprzegła, GOLF III, 1,6

12 Lip 2010 22:47 7619 7
  • Uczeń
    Witam,
    Golf III, 1,6, 1995r, ABE
    jakich kosztów sie spodziewac sie za same częsci przy wymianie rozrządu i sprzegła. Może ktoś ma sprawdzone propozycje. W sklepie za sam rozrzad kompletny, pasek napinacz i pompa wodna 350 zł, na allegro widziałem za ok119zł. Które wybrać?
  • Poziom 39  
    Wszystko zależy od jakości.
  • Poziom 18  
    Pamiętaj jedno, że tanie mięso psy jedzą. Nigdy nie kupuj z najniższej półki. Sprzęgło to Sachs lub LUK, a rozrząd to pasek contitech 30 zł rolka INA 70 zł.
  • Poziom 31  
    ja bym jeszcze proponował wymienić uszczelniacze wału i wałka. I posłuchaj poprzednika odnośnioe pozostałych części. Żebyś się nie przejechał za pare groszy.
  • Poziom 37  
    toku74 napisał:
    ja bym jeszcze proponował wymienić uszczelniacze wału i wałka. I posłuchaj poprzednika odnośnioe pozostałych części. Żebyś się nie przejechał za pare groszy.

No ja to bym się tych uszczelniaczy nie czepiał . jeśli nie ciekną , to lepiej je zostawić w spokoju / po wymianie mogą zacząć , nie psuje się dobrych elementów / .
    Co do cen zestawu to niestety , ale wyższa cena to cena jakości i spokoju , a na to trzeba w tym przypadku postawić .
  • Uczeń
    Mechanik mi mowił że trzeba jeszcze wymienić pompe cieczy jak sie rozrzad wymienia.
  • Poziom 37  
    miszczu927 napisał:
    Mechanik mi mowił że trzeba jeszcze wymienić pompe cieczy jak sie rozrzad wymienia.

Ano trzeba .
  • Poziom 39  
    miszczu927 przecież o pompie pisałeś już w pierwszym poście, tylko że ona była w tym droższym zestawie.