Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Notebook jako pilot dvd

norvik 03 Wrz 2004 15:08 810 3
  • #1 03 Wrz 2004 15:08
    norvik
    Poziom 14  

Witam.
    Szukałem pilota do DVDR1000 Philips, ale nie jest do zdobycia w rozsądnej cenie, a uniwersalne nie mają takiego kodu w swojej bazie, więc pomyslałem czy jest możliwe zrobić takiego pilota z notebooka który ma podczerwień.
    Czy jest to wogóle realne?
    Czy istnieje może oprogramowanie pod xp, i skąd wziąć kody?

Może jakieś sugestie
    Pozdrawiam
    Norbert

0 3
  • #2 03 Wrz 2004 22:44
    magik128
    Poziom 22  

Z irdą mogą być problemy,bo zdaje mi się że pracuje ona na innej częstotliwości.W dziale komputer w stronie głównej elektrody jest projekt komputer jaka pilot.jest prosty schemacik,ale trzyba wcześniej podać kody z pilota do kompa.

0
  • #3 14 Wrz 2004 02:11
    Tremolo
    Poziom 43  

Poczekaj jeszcze troche może firmy produkujące uniwersalkne piloty zaktualizują baze do tego modelu... Kody najlepiej wziąść analizując oryginalny pilot.

0
  • #4 25 Wrz 2006 19:05
    Jarek20
    Poziom 11  

Witam
    Ja poradziłem sobie w inny sposób. Pobrałem plik wsadowy do pilota Philips Pronto Pro (model 6000) oraz oprogramowanie do komunikacji i programowania tego pilota, nastepnie usunąłem wszystkie zbedne kody pozostałych urządzeń Philipsa i przekonwertowałem plik na format dla programu omniremonte na palma m505 - oczywiscie wszystko dostepne jest w necie, wczytałem plik na palma i normalnie obsługuje DVDR1000.
    Pozdrawiam Jarek

0