Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Aprilia Leonardo 250 blokada na CDI potrzebny schemat CDI 4T

nietoperek_spi 14 Jul 2010 15:44 3676 2
    nietoperek_spi
    Level 12  
    Witam mam problem z blokadą zapłonu w leonardo 250 odcina zapłon przy 7100obr udalo mi sie rozebrac modul cdi pytanie teraz który lub gdzie i jak jest przewaznie podłączony kondensator blokujący (w silnikach 4t) obroty czy jest miedzy impulsatorem a masa czy raczej miedzy cewka itp mam kilka kondensatorów obok siebie i niewiem jaki mam zlikwidowac nie ma schematu do tego cdi chcialbym sie dowiedziec miedzy czym a czym w 4t chinskich w module siedzi kondensator blokujący ? w chinskich 4t zwiera sie go i maszyna odblokowana mysle ze u mnie bedzie to samo tylko niewiem ktory to kondek wystarczy ze ktos podesle mi schemat chinskiego modulu 4t i opisze gdzie jest na schemacie ten kondensator który blokuje obroty potrzebuje tylko tak jakby schemat zablokowanego modulu 4t z opisem gdzie jest blokada prosze o pomoc
    bartosz789
    Level 30  
    Wystarczy odciąć różowy kabel, innego sposobu nie ma (jeżeli się myle to mnie poprawcie). Najlepiej kupić odblokowany moduł.
    nietoperek_spi
    Level 12  
    sposobów jest wiele kabel to najprostrza metoda w chiniolach nie kazdy modul ma taki kabel a tymbardziej włoski