Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Regulator napięcia do Espace IV 2004r.

14 Lip 2010 20:29 9388 9
  • Poziom 32  
    Witam
    Czy orientuje się ktoś gdzie kupić regulator napięcia do tego auta.
    Renault Espace IV 2004 1.9dCi, alternator chłodzony cieczą 155A Valeo.
    szukam czegoś poniżej 200zł, obdzwoniłem wszystkie sklepy internetowe i albo nie ma albo poniżej 220zł nie ma.
    Czy da się gdzieś dostać dobry zamiennik w normalnej cenie.
    Dodaje fotki
    Regulator napięcia do Espace IV 2004r. Regulator napięcia do Espace IV 2004r. Regulator napięcia do Espace IV 2004r.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 27  
    Jak możesz dodaj jeszcze fotkę z naklejką, która jest na alternatorze, ale do tego typu alternatorów ciężko a jakąś tańszą podróbkę?
    A tak w ogóle to, dlaczego chcesz go wymienić?????????
  • Poziom 9  
    Myślę że 220zł to jest normalna cena a po niżej to może być krótkotrwała radość i znowu koszt.No zawsze jeszcze mozna podjechać do Salonu firmowego i tam będzie 3x tyle.
    Poecam sprawdzić jeszcze komutator czy nie jest wytarty.
  • Poziom 32  
    Widze że ta cena jest chyba normalna.
    Chce go wymienić bo nie ma ładowania na wolnych obrotach, po odpaleniu jest jakieś 12.5V jak włączysz kilka odbiorników czyli światła wentylator i włączy się wentylator od chłodnicy klimy to siada do 11.9V jak dodasz gazu napięcie podchodzi do 13.5V.
    Cały alternator obmierzony, wszystko w porządku, prostownik uzwojenia. masy na silniku i karoseri też ok, kabel plusowy z alternatora na aku też ok.
    Pierścienie komutatora nie mają rowów, lekkie ślady używania.
    Właśnie nie mam tego alternatora w domu bo jeździ w aucie i nie mam nr altka, mam stary regulator bo wymieniany był jakiś rok temu, od tego czasu wszystko było ok.
  • Poziom 10  
    wracając do tematu teraz taki regler kosztuje około 80zł
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 34  
    Motronic napisał:
    Podróbka z Cargo tak. Ale 99% usterek to rozwarty wirnik.

Dokładnie, w tym Valeo wirniki siadają (uzwojenie), sprawdź zanim wymienisz regulator.
  • Warunkowo odblokowany
    a nie latwiej wlutowac szczotki? kompet za ok 3zl