Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kuchenka Mastercook TYP3400 - poszukuję lampki do piekarnika

Pioetrek 14 Lip 2010 23:04 4905 2
    Pioetrek
    Poziom 1  
    Witam,

Być może ktoś na forum będzie w stanie pomóc mi rozwiązać następujący problem. Podczas korzystanie piekarnika zawadziłem o lampkę i prawdopodobnie z tego powodu coś się tam ukruszyło (lampka się już nie trzyma). Próbowałem szukać w niektórych serwisach z częściami zamiennymi oraz na Allegro ale nie znalazłem nic identycznego a nie wiem czy inne są kompatybilne.

Kuchenka to Mastercook Elegance, wg instrukcji typ 3400 (nie wiem dokładnie jaki to model, nie potrafię namierzyć tabliczki znamionowej), na pewno sprzed 2005 roku ale nie starsza niż 1999 rok.

Poniżej zdjęcie lampki, są na niej następujące oznaczenia OP-2, T-300, 2/250, POO

Kuchenka Mastercook TYP3400 - poszukuję lampki do piekarnika

Jeśli ktoś mógłby mi pomóc, będę wdzięczny.

Z jednego serwisu z częściami dostałem takiego linka ale mam wątpliwości czy lampka będzie pasować.

http://czesci-mastercook.pl/lampka-piekarnika-kplzarowkac140002l1-p-1853.html

Pozdrawiam

Piotrek
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
    Sylwia Korycińska
    Poziom 11  
    Witam,
    generalnie może być problem..Brakuje części zamiennych do Mastercook sprzed 2005. Stąd używane są z modeli obecnie produkowanych lub po prostu ich już nie ma.
    Skoro Panu podpowiada autoryzowana hurtownia Mastercook, prawdopodobnie jest to ten element.
    Proszę jednak zadzwonić do nich i zasięgnąć więcej informacji na ten temat, jeżeli nie ma Pan pewności.

Pozdrawiam
    Sylwia Kurkus-Korycińska
    Trull
    Poziom 28  
    Będzie pasować, od posiadanej przez pana oprawki odpadł metalowy "motylek" który blokuje oprawkę w obudowie. Jeśli pan go poszuka (pewnie leży gdzieś w okładzinie piekarnika) to bez zakupu może pan osadzić starą oprawkę zaciskając motylek na zaczepie który jest widoczny na zdjęciu 73_1279140724.jpg .