Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wskaźniki pulpitu kierowcy w Smarcie forfour.

15 Lip 2010 11:02 1787 3
  • Poziom 39  
    Jest taki pojazd w wykonaniu 1,5 dci u kuzyna. I zażyczył sobie zmiany ustawienia zegara. Chyba ponad rok wstecz nawet udało mi się to uczynić. Jednak wczoraj nie wiem, czy z powodu upału, formy pomroczności, czy zwykłej złośliwości rzeczy martwych ległem bez sukcesu. Instrukcja (niestety od innego modelu) mówi prosto, że przyciskiem na obudowie wskaźników. Niestety przyciskanie tego i innych przycisków, połączone z kombinacjami kluczykowymi i nawet pedałowymi nie spowodowały wejścia zegara w stan ustawienia, czyli migania cyferek. Półtorej godziny przyciskanie bez rezultatu. Przycisk w sensie elektrycznym raczej działa, bowiem długie przytrzymywanie skutkuje zatrzymaniem zmian wskazań, które są nadrabiane po odpuszczeniu. Czy ktoś mógłby coś mądrego podpowiedzieć? Skrzynia biegów to chyba sekwencyjny automat.
    Także samo nie potrafię zresetować wskaźnika serwisowego, ale to niby mniej ważne i trafiłem na informację na evilution to może uda się.
    Niestety pulpit w tym egzemplarzu inny niż w instrukcjach i innych opisach, ale można stosować analogię.
  • Poziom 39  
    Ponowię rozpaczliwą próbę podejścia dio tematu. Aktualnie wyświetla informację maitenance in 18 day (dzisiaj pewnie 17). I w żaden sposób nie udaje sie uaktywnić funkcji ustawiania. Użytkownik obawia się zablokowania silnika i nie skłania się do odwiedzenia serwisu Mercedesa z wiadomych powodów.
  • Pomocny post
    Poziom 23  
    Witam

Kasowanie poszło na PW.

pozdrawiam
  • Poziom 39  
    A zatem udało się wyzerować ustawienia serwisowe. Natomiast z zegarem dalej pat. Wprawdzie na wiekszą skalę nie zajmowałem się tym dawno, ale krótkie próby bez sukcesu. Temat zamnę dla porządku, ponieważ chyba nikt nie ma pomysłu..