Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

nokia n95 pod¶wietlenie klawiatury numerycznej

DaBomb234 15 Jul 2010 11:51 2244 6
    DaBomb234
    Level 9  
    Witam! mam problem z moj± noki±, mianowicie ostatnio wymieniałem obudowę dosłownie wszystko i po wymienieniu jej zaobserwowałem ze jak włacze telefon i jest juz gotowy do używania to klawiatury wszystkie ¶wieca ale gdy chwile telefonu nie używam i pod¶wietlenie ga¶nie (wy¶wietlacza i klawiatur) to po ponownym odblokowaniu telefonu swieci juz tylko klawiatura nawigacyjna klawiatura od muzyki i klawiatura numeryczna nie pod¶wietla. Zwracam sie wiec do was bardziej do¶wiadczonych z prosb± o pomoc.... mysle że nie jest to wina czujnika ¶wiatła poniewaz próbowałem w ciemnych pomieszczeniach sprawdzać czy podswietla i nic poza tym ¶wieci ciagle klaw nawigacyjna... pomoze kto¶?
  • Helpful post
    tele_sim
    Level 33  
    Przelozyles magnes?
    DaBomb234
    Level 9  
    o który magnes chodzi? mniej do¶wiadczonym użytkownikiem jestem. z góry dziekuję za odpowiedĽ na mój post

Dodano po 16 [minuty]:

juz znalazłem:) nie przełozylem tego magnesu:D wziełem go od starej obudowy i wszystko ¶miga :D niewiem jaki wpływ miał ten magnes na to ale jestem zadowolony:D dziekuję bardzo:D
  • Helpful post
    Pocieszny
    Level 38  
    Wpływ miał taki, że dzięki temu magnesowi telefon wie czy klapka jest odsunięta. Jeżeli jest zasunięta, to po co ma się ¶wiecić klawiatura, skoro jej nie widać ;)
    DaBomb234
    Level 9  
    dziekuję bardzo !!! :D
  • Helpful post
    tele_sim
    Level 33  
    Daj pomogl i zamknji temat :)
    DaBomb234
    Level 9  
    mówisz masz;p dziękuję zamykam temat;P