Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sprzedam częsci do urządzeń wskazujących Logitech.

DriverMSG 15 Cze 2013 12:05 21604 130
  • Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
    phalanx
    Poziom 11  
    Jest szansa na namierzenie folii (3 warstwowej) do klawiatury Logitech G11 ?
    DriverMSG
    Admin grupy komputery
    Miałem jedną z G15 - sprzedałem i okazało się, że była uszkodzona. W chwili obecnej i najbliższej przyszłości nie spodziewam się, bym miał je dostępne.

Dla czytających temat.

Obecnie posiadam, jedynie:
    -Kilka sztuk klawiatur DiNovo Bluetooth na części - mają braki, ale z kilku można złożyć jedną działającą.
    -Kilka innych modeli (nie pamiętam dokładnie) klawiatur Logitech bezprzewodowych.
    -Kilka płytek nadajników Canada210 do starszych modeli klawiatur i myszek - nadajniki oryginalnie były z kablem USB w stacjach dokujących lub w tzw. "łezkach".
    -Kilka myszek MX900 i MX1000.
    -Obudowy stacji dokujących MX900 - pasują też do MX1000.
    sitevnic
    Poziom 9  
    Szukam rolki do myszki Logitech M705.
    Jeśli ktoś ma na sprzedaż to proszę o kontakt na sajtek (małpa) op (kropka) pl.
    sitevnic
    Poziom 9  
    Sama rolka, myszka upadła na rolkę i ułamały się "ośki" po obu stronach rolki.
    sitevnic
    Poziom 9  
    OK, za godzinę bo muszę wyjść.

Dodano po 2 [godziny] 9 [minuty]:

Rolka ma średnicę 24,3 mm (wgłębienie z jednej strony ma średnicę wewnętrzna 13,3 mm), grubość 6,4 mm. Nie pamiętam jak mocno wystawały ośki z każdej strony, ale to było jakieś 3 do 5 mm.
    Dołączam zdjęcia:
    Sprzedam częsci do urządzeń wskazujących Logitech. Sprzedam częsci do urządzeń wskazujących Logitech.

Nie zauważyłem jakiegokolwiek silniczka do tej rolki, ale może się mylę.
    sitevnic
    Poziom 9  
    Tak, ten element srebrny jest metalowym pierścieniem z plastikowym środkiem oraz gumowym pierścieniem dookoła.