Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toyota Yaris 1,3 na gaz ale jaki?

Malec3 15 Lip 2010 14:37 3886 4
  • #1 15 Lip 2010 14:37
    Malec3
    Poziom 2  

Witam wszystkich
    Panowie, proszę o wskazówki dotyczące założenia gazu do yarisa. Czytałem opinie że nie każdy gazownik zrobi to dobrze,ponieważ japończyki to "trudne autka" do tego tematu. Posiadam toyotkę yaris 1,3 2007rok. Pytanie jakiej firmy założyć instalację? Na co zwrócić szczególną uwagę? Gdzie nie zapytam każdy proponuje najlepszą dla siebie opcje. Z góry dzięki za odpowiedź.
    Pozdrawiam

0 4
  • #2 18 Lip 2010 15:06
    EdwinGostynin
    Poziom 1  

Witam, jesli duzo nie jezdzisz to nie proponowal bym gazu do Japonczyka, gdyz za bardzo go nie lubia, jesli zdecydujesz sie juz zalozyc do niej gaz to nie oszczedzaj na instalacji bo to nie warto. pozdrawiam.

0
  • #3 19 Lip 2010 22:41
    Malec3
    Poziom 2  

Właśnie chodzi o to że jeżdżę dość sporo około 3.5 tyś. km miesięcznie więc będę drążył ten temat. Ja też słyszałem że lepiej nie zakładać ale sam wiesz ile kosztuje pb95:D, kuzyn założył lpg do hondy crv i jazda się skończyła. Gaśnie i przerywa. Ciągłe regulacje nic nie dają.
    Dzisiaj znalazłem gazownika który proponuje instalacje brc w dobrej cenie. Mówi że zakłada ją do yarisek i klienci nie narzekają. Ale każdy chwali swoje, więc dlatego szukam podpowiedzi na forum.

0
  • #4 20 Lip 2010 21:20
    bandi21
    Poziom 29  

po 60 tyś km będziesz miał głowicę do wymiany.Nie montuj gazu w tym aucie!

0
  • #5 31 Sie 2010 19:45
    leon99
    Poziom 19  

Nie słuchaj tych bzdur - mam Yarisa 1,0 przejechał 200 tys na gazie (Prins) i nic się nie dzieje !

Zakładaj - nie musi być drogi Prins - w każdym przypadku oszczędzasz

0