Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sterowanie Centralnym zamkiem

03 Wrz 2004 21:56 10592 10
  • Poziom 11  
    Witam .
    Potrzebuję porady: Mam zamiar kupić sterowanie centralnym zamkiem(do 100 zł ) na pilota. Szukam urządzenia które ma dobry zasięg i ma sygnalizację kierunkowskazami. Co polecacie ?
    Pozdrawiam
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    www.amt-alarmy.pl
    zamster plus, onester.........................................................................
  • Poziom 25  
    KUp np. Seo Concerto koszt ok. 160-180zł. To alarm ze zmiennym kodem a piloty są na kwarcach i zasięg przy dobrym montażu nawet do 50m (na ziemi).

pozdr.
  • Poziom 11  
    A co powiecie na sterowanie MINISTER PLUS . Jest warte swojej ceny ( 80 zł ) . Czy ktos posiada już takie ?? Proszę o odpowiedź
  • Poziom 24  
    Poszukaj w swoim mieście dystrybutora systemów alarmowych firmy Proxima. Mają oni w sprzedaży taki fajny sterownik zamka centralnego (2 piloty, zmienny kod, pare innych drobnych bajerów :D ). Najfajniejsze w tym urządzeniu jest to ze możesz sobie je sprogramowac do dowolnego zamka centralnego dorabianego jak i fabrycznego (mam na myśli pneumatyki). Urządzonko jest nie drogie jak na swoje możliwości (w Poznaniu 100zł) niezawodne i godne polecenia. Przy drobnej wprawie i małej wiedzy elektronicznej (elektrycznnej) można zrobić sobie prosty alarm.
  • Poziom 14  
    Ja u siebie sam montowałem centralny zamek. Kupiłem za 55zł sterownik + siłowniki + okablowanie, zaś zdalne sterowanie kupiłem w firmie:

http://www.corado.com.pl

wtedy to było ok 90zł - 4 kanałowy bo potrzebowałem jeszcze dodatkowe kanały do innych celów.

Działa na razie bez zarzutu.
  • Poziom 17  
    pawel17 napisał:
    Szukam urządzenia które ma dobry zasięg ...

A przemyślałeś to, moim zdaniem duży zasięg jest nieuzasadniony, łatwiejsza możliwość odczytania kodu, a w wypadku np. nieumyslnego nacisnięcia z większej odległości nawet nie będziesz wiedział, że samochód masz otwarty - bezpieczniej jest gdy pilot działa na mniejszą odległość.
  • Poziom 13  
    tutaj problem rozwiąze uzbrojenie w razie przypadkowego otwarcia
    :wink:
    a te zamstery t otroche awaryjne sa ,juz lepiej proxime
  • Poziom 27  
    Za 110 zł masz alarm Inferno z wieloma ciekawymi funkcjami i dobrym zasięgiem pilotów. Jeżeli bardzi zależy ci na bardzo dużym zasięgu pilotów to dopłacając 30 zł do tego alarmu masz zwiększony zasięg pilotó do 100 m.
  • Poziom 11  
    Zdecydowałem się na Minister PLUS z sygnalizacją kierunkami zobaczymy co będzie dalej ...
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Zamstery plus miały serie z wadliwym oprogramowaniem, stąd były z nimi problemy (chodzi chyba o wersję 0.4). Mi bez problemu wymienili na nowe.