Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Omega A 2.6 Problem nie równa praca silnika

tdkone 15 Jul 2010 20:27 2014 2
    tdkone
    Level 2  
    Wita Mam problem z autem Marki opel omega A 2,6 dual ram : zrobiłem kapitalny remont silnika po złożeniu auto odpalił bez problemu ale nie chodzi na wszystkie gary :( zmieniłem swiece,kopułke,przewody i palec auto nadal nie chodzi na wszystkie gary podejrzewam ze jest to wina podciśnień ale nie jestem pewnien!!!wiec prosił bym o jakiś schemat jak ktoś posiada?? lub o jakąś rade :??? Pozdrawiam i czekam na odpowiedz
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    sk8unpl
    Level 10  
    kolego a kto robił Ci ten remont mechanik czy sam robiłeś? nie wiem czy wiesz ale jeśli był ruszany łańcuszek rozrządu to pewnie mechanik ustawiał go na pierwszym cylindrze a silniki dual ram w tych oplach ustawia się na szósty cylinder.możesz mieć niezgodność względem aparatu zapłonowego (kolejność zapłonów)
    tdkone
    Level 2  
    witam :) remont robiłem sam ustawiłem rozrząd na 1 to na pewno ma wpływ dzieki za rade :) ale dziś sprawdzałem ciśnienie na kazdym garze i na szustym nie ma wogóle cisnienia podejżewam ze przy dokrecaniu w najgorszym wypadku pękł wałek i zawory sa otwarte i nie ma sprężania :( jutro kolejny dzien walki z tym silnikiem ale z kazdym dniem jest lepiej dzieki za rade i do usłyszenia