Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel astra DTL 2.0 1999r pompa paliwa.

mlody30 15 Lip 2010 21:27 4330 1
  • #1 15 Lip 2010 21:27
    mlody30
    Poziom 1  

Dzień dobry,
    Kilka dni temu gdy wracałem z pracy po przejechaniu około 20 km nagle spadla moc silnika ,obrotościomierz spadl do 0 ,i zaświeciła sie kontrolka check engine(silniczek z piosunem). Jeżdżąc caly tydzien do pracy zauważyłem ze gdy zapalała mi sie ikonka check engine prawie 2x zwiekszało sie zużycie paliwa. Po sprawdzeniu Tech2 wyskoczył błąd związany ze sterownikiem syg wejsciowego pompy oraz z syg wejściowym obrotościomierza. Człowiek który sprawdzał mi samochód powiedział ze to częsta usterka w tych silnikach zwłaszcza ze auto ma 200k km przejechane. I tutaj moje pytanie czy da sie jakoś naprawić owy sterownik nie wymieniając całej pompy?. Dodam jeszcze ze wszystkie inne elementy elektryczne i mechaniczne
    Jeśli miał ktoś podobny problem bardzo prosił bym po podzielenie sie ze mna swoimi działaniami ktore wykonał podczas walczenia z tym problemem.
    Wymiana pompy paliwa jest dosc duzym wydatkiem dlatego prosze was o możliwie najszybsza odpowiedz, zanim z desperacji wymienie tę pompe ponieważ auto potrzebne jest mi do pracy.

0 1
  • #2 15 Lip 2010 21:37
    matrixs
    Poziom 25  

Poczytaj o VP44 w oplach jest tego bardzo dużo na necie. Prawdopodobnie kończy się pompa.

1