Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Trzeszcz帷e radio LG LAC3800R na g這郾ikach HERTZ DSK 130.

rOOxi 16 Lip 2010 01:20 1580 0
  • #1 16 Lip 2010 01:20
    rOOxi
    Poziom 9  

Witam
    Potrzebuje pomocy i mam taki ma造 problem.
    Mam radio LG LAC3800R oraz g這郾iki HERTZ DSK 130. Radio kupione rok temu g這郾iki przed wczoraj. Posiadam Peugeota Partnera 2003r.

Pod陰czy貫m g這郾iki i mam taki problem 瞠 na wysoko tonowych mam takie trzaski jak by co 15 s co 10s oddawa造 od glosy nie dostrojonego radia.

Anten samochodow te wymieni貫m i posiada wzmacniacz i te s豉bo odbiera nie raz

Ale jak puszczam z cd muzyk to te mam trzaski. Kiedy mia貫m g這郾iki szeroko pasmowe i nie by這 s造cha tych trzask闚. Ale jak ju pod陰czy貫m te g這郾iki wysoko tonowe i te nisko to tylko trzaski na wysoko tonowych jest.

B陰d instalacji elektrycznej ??

BO jest jeszcze taka sprawa 瞠 nie chcia這 mi si pod陰cza cb pod nowy bezpiecznik to spi掖em kable do LG i CB ale jak nie w陰czone to i tak trzaska.

Mia貫m te taki problem, 瞠 te radio jak g這郾o si s逝cha這 to si wy陰cza這 i jak ju po 1 h si w陰czy這 to muzyka tak gra豉 jak by gdzie spi璚ie by這 i przepalone g這郾iki. Zawioz貫m na gwarancje je ale oczywi軼ie powiedzieli mi 瞠 nic z nim nie jest i problem si powtarza ca造 czas. LG si nagrzewa potem si wy陰cza potem po 1h si pruj g這郾iki a na 2 dzie jest wszystko ok.

Jeszcze b璠 dokupywa jaki subwoofer aktywny do tego ale musz wpierw jako to z tymi g這郾ikami rozwi您a problem.
    Za陰czam obrazek jak to jest pod陰czone
    Kable do g這郾ik闚 wymienione na nowe.
    Trzeszcz帷e radio LG LAC3800R na g這郾ikach HERTZ DSK 130.

0 0
  Szukaj w 5mln produkt闚