Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony KDL40-EX500 nie wyświetla większości filmików z YouTube

16 Lip 2010 11:19 2453 2
  • Poziom 2  
    Problem: Sony KDL40-EX500 nie wyświetla większości filmików z YouTube (YT)
    Wersja oprogramowania: PKG4.053EUL-0107
    Wyświetlane są miniaturki z polskojęzycznej(!) stronki YT, natomiast po wybraniu filmiku odtwarzane są nieliczne z nich. Pozostałe próbują się wczytać, ale wyświetla się jedynie logo YT.
    Miniaturki odpowiadają stronce http://www.youtube.com/?gl=PL&hl=pl Język: Polski Lokalizacja: Polska
    Wyszukiwanie działa prawidłowo i wyświetla prawie wszystkie interesujące mnie filmy.
    Dla porównania odtwarzacz Blu-ray Sony BD-S370 Wersja oprogramowania:M03.R.623 wyświetla miniaturki zupełnie innej stronki YT :http://www.youtube.com/index?gl=US&hl=pl Język: Polski Lokalizacja: Cały świat
    Po wybraniu filmiku odtwarzanych jest polowa z nich. Pozostałe próbują się wczytać, ale wyświetla się jedynie logo YT, jak w Bravii.
    Wyszukiwanie działa również prawidłowo i wyświetla prawie wszystkie interesujące mnie filmy.
    wszystkie urządzenia wpięte są do routera TL-WR1043ND
    Na wpiętym do tego routera PC stacjonarnym (łacze stałe) i laptopach (WiFI) WSZYSTKIE filmiki wyświetlają się prawidłowo.
    O ile potrafie zrozumieć specyfikację urządzenia (2 różne adresy internetowe), to nie rozumiem dlaczego nie wyświetla wszystkich filmików, mimo, że znajduje miniaturki.
    btw. odświeżałem sieć, pozostałe serwisy filmowe AXN i inne dzałaja bez zarzutu.
  • Poziom 8  
    Mam podobny problem z BDP-S370 np. tworzę liste odtwarzania przez PC lista jest widoczna na moim koncie przez S-370 ale po wejściu w listę jest pusto.

Sony testowało ten temat na swoim sprzęcie i było tak samo.

Czy udało ci się coś z tym zrobić czy zwróciłeś sprzęt???????
  • Poziom 2  
    walczyłem z Sony prawie miesiąc
    obiecali sprawdzić i oddzwonić
    w końcu odpuściłem, szkoda czasu i nerwów