Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MULTISWITCH OPTICUM OMS 9/8 prosze o opinie czy warto kupic?

16 Lip 2010 11:45 9444 7
  • Poziom 15  
    MULTISWITCH OPTICUM OMS 9/8 cena tego multi wydaje mi się atrakcyjna lecz nie chce popełnić błędu gdyż ma to być inwestycja na kilka lat i ma działać bezproblemowo (docelowo 8 gniazd - najbliższe 5 m najdalsze 20 m przewodu). Proszę o opinie czy warto kupić ten multi, a jeśli nie to jaki?

Czy DiSEqC 2.0 jest kompatybilne w dol z DiSEqC 1.0, 1.1 ?

Proszę poprawić wpis i samą miejscowość LODZ na ŁÓDŹ, aby było zgodnie z regulaminem pkt. 15 . [SP5ANJ]

PS. Nie mam polskiej klawiatury na laptopie
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 23  
    Multiswitch - średnia półka, ale dość dobrze wykonana, cena adekwatna do jakości ( około 250 zł )
    Osobiście polecałbym coś z Telmor-a, Triax-a, ale tak jak pisałem ten Opticum jest dość przyzwoitym wyborem.
  • Poziom 15  
    A co sadzisz o takim multiswitch 155-UP 9/8 EMP CENTAURI - VIPER.
    I mam takie pytanie: znalazłem w sieci sklep gdzie sprzedają Triax z takim opisem "Produkowany przez firmę TRIAX dla firmy Vector." Czy wszystko ok. czy może być jakaś podróba? Czy może tego się nie podrabia?

Nie zgadzam się z tym, iż nie masz (Ą,Ę czy Ó), ponieważ są w symbolach inżynierskich (po lewo od pola wpisu). Trochę chęci i wszystko można.
    Zgodnie z
    regulaminem pkt. 15 temat poleci do KOSZA jeżeli nie poprawisz wpisów.
    Przy logowaniu się do tego Forum elektroda.pl , zobowiązałeś się do przestrzegania regulaminu Forum. [SP5ANJ]
  • Poziom 23  
    VIPER - i wszystko jasne, jeszcze nie spotkałem sie z dobrym produktem na którym jest logo VIPER, a ten multiswitch to już wogóle jakiś zlepek chinskich technonowinek.
    Triax produkował multiswitche dla Telmor-a ( seria na rok 2009 ), oraz kilka lat temu dla Vectora ( tylko że te multiswitche to nawet jak są nowe to będą miały już około 5 lat )

Tak jak pisałem, gdybym miał wybierać to wygladałoby to tak:

1.Triax - 470 zł
    2.Telmor - 440 zł
    3.Opticum - 250 zł

Jednocześnie zaznaczę ze cena Opticuma jest adekwatna co do jakości, i jak do teraz nie spotkałem sie z negatywnymi opiniami co do tych multiswitchy ( może dlatego że są na rynku najkrócej )
  • Poziom 15  
    Marcin91 a czy mógłbyś polecić jakiś sklep wysyłkowy z TRIAX?
  • Poziom 26  
    Nie lepiej kupić coś dobrego i mieć spokój?
    Polecam ten Link.