Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nietypowe głośniki do pokoju

szczwany 16 Lip 2010 22:59 1191 3
  • #1 16 Lip 2010 22:59
    szczwany
    Poziom 7  

Witam. Może i nie ten dział ale chce żeby mnie choć tu normalnie potraktowano...
    Chcę zakupić to pokoju głośniki służące między innymi do komputera/kina domowego.
    A chcę żeby to były głośniki dość nie typowe bo to będą głośniki od samochodu (Zamierzam je odpowiednio obudować ze wzmacniaczem [z chłodzeniem] w drewnianych pudełkach). Chodzi mi o to by były to zwyczajne głośniki 5.1 (subufer posiadam ze starego kina domowego) ale żeby to były głośniki od auta.
    Cena ok.700zł proszę o pomoc w doborze sprzętu.
    Z góry naprawdę dziękuje.

0 3
  • #2 16 Lip 2010 23:01
    Pablo1964
    Moderator

Odradzam taką konfigurację. Samochodowe głośniki mogą zagrać dobrze w samochodzie, nie w domu.

0
  • #3 17 Lip 2010 00:16
    szczwany
    Poziom 7  

Rozumiem :/ szkoda, choć fajnie by to wyglądało... Ale nie rozumiem czym się różni głośnik samochodowy od zwykłego... Myślałem że tylko wyglądem... Przecież to głośnik i to głośnik... hmmm a może by kupić zwykłe głośniki na allegro Kilku i zabudować je oraz zakupić wzmacniacz (np.taki jak do samochodu[nie potrzeba mi żadnych wyświetlaczy] A na końcu przyozdobić je ramkami do głośników samochodowych. Przepraszam że tak ,,kombinuję'' ale chcę by to jakoś wyglądało a standardowy wygląd głośników jest naprawdę nudny,brzydki i w ogole szkoda gadać!

0
  • #4 17 Lip 2010 08:15
    398216
    Użytkownik usunął konto