Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Einhell bavaria bas 18 (Padły aku, zamienniki)

16 Lip 2010 23:23 9952 4
  • Poziom 9  
    Kilka lat temu zakupiłem wkrętarkę firmy Einhell bavaria bas 18. Wkrętarka działa bardzo dobrze, ale za to padły mi akumulatorki, i nie mogę dostać nowych w żadnym sklepie. Znacie namiary na jakiś sklep albo czy istnieją jakieś zamienniki ?

Wkrętarka:

18V

0-400/0-1150 min

Bj.:2003 Seryjny numer: 106663

Na akumulatorkach pisze tylko 18 V

Dane z ładowarki:

Bavaria
    Typ: LG 18-1H

230V~50Hz IP 20 Ta=25 stopni Celcjusza

18V 2000mA 70W

Numer seryjny 106286

Wkrętarke szkoda wyrzucać, a aku nie moge nigdzie dostać.

Einhell bavaria bas 18 (Padły aku, zamienniki)
  • Poziom 24  
    Witam, proponuje rozebranie akumulatora i wymianę ogniw. Zastosuj ogniwa o tej samej pojemności.

Pozdrawiam
    ArteXL
  • Poziom 9  
    Nie opłaca mi sie kupować tych ogniw, za całą wkrętarkę dałem 200 zł i to 7 lat temu. Dzięki za pomoc.
  • Moderator
    MickYBoY napisał:
    Nie opłaca mi sie kupować tych ogniw, za całą wkrętarkę dałem 200 zł i to 7 lat temu. Dzięki za pomoc.

Nie masz racji. Na znanym portalu dostępne są akumulatory NiMH wielkości AA, ale o pojemności 4700 mAh, w cenie poniżej 3 PLN za sztukę. Potrzebujesz 15 sztuk, czyli za poniżej 50 PLN kosztów + trochę zabawy, można złożyć piękną baterię o dużej pojemności i trwałości. Jeśli wkrętarka nie ma usterek mechanicznych, to gwarantuję, że w tej cenie nie znajdziesz wkrętarki o podobnej jakości.
  • Poziom 9  
    Ja na tej stronie http://www.batimex.pl/ wyszukałem takie same ogniwa to wyszło 7 zł z groszem za sztukę. 15 ogniw = 110 zł plus przesyłka, więć uznałem że się nie opłaca. Tak czy tak dorwałem na allegro nowe aku, 60 zł za sztukę. Dzięki za pomoc.