Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Tektronix
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Elemis - brak synchro w trybie AV

04 Wrz 2004 10:05 1434 6
  • Poziom 17  
    Witam.
    Elemis 5515, z anteny chodzi dobrze, w trybie AV, po podaniu sygnału na eurozłącze (z odtwarzacza DVD) traci synchronizację poziomą, regulacje częstotliwości i fazy nie dają rezultatu. Odtwarzacz raczej ok, z innym TV współpracuje dobrze. Moduł eurozłącza obsiadł??
    Pozdr.
  • Tektronix
  • Poziom 21  
    moze masz trefny kabel euro
  • Tektronix
  • Poziom 17  
    Kabel jest ok, zrobiłem sam wersję okrojoną, tylko w jedną stronę wyjście audio i video... myślałem, że pełny kabel Euro, który był na wyposażeniu nie sprawdza się, zwłaszcza, że DVD ma tylko eurozłącze...
    Kabel jest ok, sprawdzone, podejrzewam TV.
  • Poziom 15  
    Witam ,nalezy sprawdzic wejscie AV z innego żródła sygnału np. magnetowid - jeżeli nadal będzie tak samo czyli brak synchro to prześledzic jego tor - model ten powinien miec moduł Euro zintegrowany z modułem TXT należy przyjrzeć sie okolicy US905 (TEA5115)switsch rgb oraz elementom aplikacyjnym ,oscyloskop wskazany powodzenia....
  • Poziom 17  
    Małe sprostowanie - chodzi o Elemisa 5511 - nie mogę znależć schematu modułu eurotextu.... MET 2046. Obraz skacze. Mam sprawny met2041, ale nie pasują złącza na taśmach...
    Help.
    :)
  • Poziom 17  
    Już jest ok, zainteresowanym podpowiadam, że winnym okazał się scalaczek TA8628. Amik9m - thnx za schemat.