Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Elektryka Klimatyzacji Caravelle T4 2.5 Benzyna '91r.

pablo0610 17 Jul 2010 18:20 1862 14
    pablo0610
    Level 10  
    Witam. Czy jest ktoś, kto podjął by się podłączyć elektrykę klimatyzacji w Caravelle T4 2.5B 1991 rok? Jest zamontowana oryginalna, mechanicznie już dograłem, jest szczelny układ i już nabity gaz ale jakiś "idiota" tak namieszał z kablami, że pojęcia nie mam jak to podłączyć. Jestem z okolic Rzeszowa i mogę dojechać nawet 200km. Proszę o pomoc i dziękuję.
    pablo0610
    Level 10  
    ok,T5 ,ale to troche za daleko....ale Dziekuje za odp.i checi,poczekam,moze ktos z blizszych okolic sie odezwie...Pozdrawiam.
    pablo0610
    Level 10  
    Klima jest manualna.
    pablo0610
    Level 10  
    Wszystko Orginał,była klima założona fabrycznie,przekaźniki wszystko teoretycznie jest,ale jakiś Pacan,nie wiem po co i na co,zaczał grzebać za kaseta bezpieczników,i tam zaczyna się motka....bo jest wtyczka na 5 kabli,zamontował jakoś byle jak na 4,po rozpinał,i tu już nie wiem co i jak...prawdopodobnie wyrzucił kawałek wiązki,i nie wiem jak to ma być z czym podpięte....ja się domyślam że była jakaś awaria i próbowali coś na ostro,i prócz tego co napisałem,to znalazłem jeszcze jeden kabel,całkiem na ostro do sprężarki.....to już szczyt wszystkiego....wynik tego było chyba rozszczelnienie...ale już kompresor zrobiony,teraz tylko pasuje to mądrze najlepiej jak fabryka stworzyła podłaczyć....
    pablo0610
    Level 10  
    Więc znajdzie się ktoś z podkarpacia,małopolski,Swiętokrzyskiego,co da rade podłączyć ta klime jak było w orginale podpięte???ewentualnie tak,żeby było podłączone jak w ksiązce pisze,....czy nie ma takich fachowców??????........

Dodano po 8 [minuty]:

i Nadal szukam pomocy....od 19 do 25 jestem na urlopie,wtedy wróce na forum....mam nadzieje ze znajdzie sie ktoś kto mi pomoże....Pozdrawiam Wszystkich odwiedzających strone.....
    pablo0610
    Level 10  
    Witam Ponownie po przerwie...Już Zima,wnet wiosna,a ja nadal nie mam Klimy ani pojęcia,ani gościa co by sie tego podjął....czy znajdzie sie ktoś?
    pablo0610
    Level 10  
    Witam Ponownie odwiedzających mój Temat....Klima Zrobiona!!! 06-2011 .Mam gości co sie takimi rzeczami zajmują!!! Robią tylko Klimatyzację,sa The Best!Podłaczyli wszystko na orginale!są z pod Lublina.Pozdrawiam.
    wopor
    Level 32  
    Witam, i po co mieszka aż w Rzeszowie? :D :D , toć byśmi dali rade podłączyć :D , żegnam z chłodnym powiewem :D .
    Andiv
    Level 32  
    Na koniec dodam że znam w Rzeszowie z 5 gości co są w stanie ogarnąć taki temat.. później dwóch w Łańcucie, jeden pod Przeworskiem, jeden w Jarosławiu no i nieskromnie dodam że też chętnie bym się tym zajął ;) Słabo szukałeś.. takich ludzi nie szuka się przez forum.
    pablo0610
    Level 10  
    Ja też znam co mocni sa w gembie,albo prawdziwi zdziercy!Jeździłem,szukałem,wszyscy zrobią tylko niewiadomo kiedy,i niewiadomo za ile! Zreszta nie wazne. Pozatym Posta z zapytaniem czy wiecie kto moze mi pomóc zadałem 2010r. 17 Lipca. Jakoś nikt mi nikogo nie wskazał z podkarpacia czy tez okolic! a teraz po fakcie,o Prosze! To tu to tam,i po co mi wogóle teraz Andiv piszesz że znasz i wiesz o kims tu na podkarpaciu?! Trzebabyło mi powiedziec rok temu! Pozatym temat uważam za zakończony.Dziekuje tym co chociaz chcieli mi pomóc miedzy innymi "T5"
    Andiv
    Level 32  
    pablo0610 wrote:
    Ja też znam co mocni sa w gembie,albo prawdziwi zdziercy!Jeździłem,szukałem,wszyscy zrobią tylko niewiadomo kiedy,i niewiadomo za ile!

Ah to taki cwancyś, jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi wiadomo o co. A i robota na poczekaniu, jeszcze fajniej. Pisze to tylko po to żeby taki ktoś jak ty nie pisał pierdół i bezczelnie twierdził że na podkarpaciu nie ma kompetentnej osoby do ogarnięcia tak prostego systemu. Jeżeli wpadłbym na ten temat rok temu chętnie zdarłbym z ciebie kase. Dobra kończe choć napisałbym jeszcze kilka słów powszechnie znanych za niekulturalne, ale zaraz dostane po głowie..