Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Czy tv kupiony w polsce będzie dział w Wielkiej Bry

Dorota2004 04 Sep 2004 12:53 1361 4
    Dorota2004
    Level 10  
    Właśnie tak jak w temacie czy TV zakupiony w polsce będzie dział w Wielkiej brytani? Za pomoc dzięki.
    Pi-Vo
    Level 37  
    Jeśli jest wielosystemowy to tak.Chodzi o system fonii.Większość nowych jest przystosowana do pracy we wszystkich systemach ale przed zakupem warto sprawdzić.Ma mieć systemy B\G ,D\K ,I oraz M.
    pietrek
    Level 20  
    Wystarczy że będzie miał I (fonia 6,0 MHz). Często telewizory mają tą fonię (np AXXION RC4020 i inne z tym samym chassis).
    Jest jeszcze drugi problem. Jest potrzebna "angielska" wtyczka sieciowa lub odpowiednia przejściówka.
    Dorota2004
    Level 10  
    Dzięki. Z wtyczką nie będzie problemu bo mam już specjalną przejściówek na te wtyczki angielskie(anglicy to straszni dziwacy) Tylko nie wiem czy mój Tv ma fonia 6,0 MHz ( Belstar 1466TM) :( Jak mogę to sprawdzić. Papierów od Tv nie mam.
    pietrek
    Level 20  
    Nie znam niestety tego modelu TV. Jeśli jednak zajrzał byś do środka i odczytał kilka informacji, to może by się udało coś ustalić.
    - typ chassis, producent
    - typy układów scalonych
    - czy są i jakie filtry ceramiczne, tekie jak: SFE... F... T... (przeważnie pomarańczowe i niebieskie)