Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Dekoder cyfry a komputer. W jaki sposób podłączyć?

dominisi4 18 Jul 2010 19:04 2087 11
    dominisi4
    Level 2  
    witam. wiem, że było już milion postów na temat, o którym chcę mówić ale ja jestem tępa i potrzebuję bardzo łopatologicznej odpowiedzi na moje pytanie. Otóż zepsuł mi się telewizor a posiadam cyfrę + i chciałabym ją w dalszym ciągu oglądać. Czy istnieje możliwość podłączenia dekodera do komputera? Dodam, że dekoder mam jakiś przedpotopowy a monitor ma tylko 2 wejścia (to łączące go z komputerem i to od kabla zasilającego) a to jeśli dobrze zrozumiałam na innych forach może mieć jakieś znaczenie. Z góry dziękuję za pomoc.
    dzac4
    Conditionally unlocked
    To kup sobie telewizor.
    dominisi4
    Level 2  
    ale jaką przejściówkę? :(
    dzac4
    Conditionally unlocked
    MAREK MRK wrote:
    W obie strony, czyli po podłączeniu na wyjściu z komputera działa, a po podłączeniu na wejściu monitora, też powinno działać.

Kolego monitor ma wejście a nie wyjście a to duża różnica!
    I sam o tym piszesz to znaczy że nie wiesz co piszesz!:D
    MAREK MRK
    Level 18  
    Więc dobrze napisałem na wejściu monitora, bo monitor jak podkreśliłeś ma wejście, a więc powinno teoretycznie działać. Cena przejściówki nie jest duża, a więc można spróbować i opisać to na elektrodzie, a może ktoś już to opisał i wystarczy poszukać.
    dzac4
    Conditionally unlocked
    MAREK MRK wrote:
    Więc dobrze napisałem na wejściu monitora, bo monitor jak podkreśliłeś ma wejście, a więc powinno teoretycznie działać.

Widzę że nadal NIC nie rozumiesz!
    W jaki sposób podasz ten sygnał do monitora jeżeli monitor potrzebuje sygnału aby mu podać!
    A ta przejściówka działa przeciwnie do twojego mniemania!:D
    MAREK MRK
    Level 18  
    Dlatego napisałem że prawdopodobnie będzie działać i że można spróbować
    Po prostu podłączyć tą przejściówkę do monitora i do przejściówki podłączyć dekoder, np. przez złącze S-Video. Jest bardzo możliwe że zadziała, a z racji małej ceny przejściówki, można takiego czegoś spróbować.
    dzac4
    Conditionally unlocked
    MAREK MRK wrote:
    Dlatego napisałem że prawdopodobnie będzie działać i że można spróbować
    Po prostu podłączyć tą przejściówkę do monitora i do przejściówki podłączyć dekoder, np. przez złącze S-Video. Jest bardzo możliwe że zadziała, a z racji małej ceny przejściówki, można takiego czegoś spróbować.

Dobry jesteś muszę przyznać!:D
    Masz coś z raka?:D