Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Indesit WITP 82migajace diody czerwona i zielonaSTOP

qwewk 18 Lip 2010 19:13 2630 0
    qwewk
    Poziom 9  
    Witam,
    mam problem z pralką indesit witp 82 mianowicie,
    Po podłączeniu zaczęła migać czerwona dioda sygnalizująca zablokowane drzwiczki oraz zielona STOP pokazująca zmniejszoną funkcje gniecenia tkanin . Pralka nie działała wydawała tylko odgłos wypuszczania wody, nie dał się włączyć żaden program prania. Pralka nie dała się zresetować ani wyłączyć trzeba było wyłączyć ją z prądu.
    Po dwóch dniach włączyłem pralkę i o dziwo działa. Nastawiłem program nr 4 i wszystko w porządku, pralka wykonała cały program i wszystko ok.
    Problem zaczął sie gdy włączyłem program nr 6. Pralka pobrała wodę zaczęła prac do momentu gdy zaczęło się płukanie wtedy pralka sie zacięła wylała wodę i zaczęła wydawać odgłos wypompowywania wody . Pralkę wyłączyłem z gniazdka gdyż nie działały żadne przyciski . Po włączeniu zaczęła migać czerwona dioda sygnalizująca zablokowane drzwiczki oraz zielona STOP czyli jak opisałem na początku. Po dwóch dniach pralka znowu działa, ale piorę tyko w programach nr 6,7,8,10,i11 czyli w tych których włączenie programu nie powoduje zapalanie sie podczas programowania zielonej diody STOP.
    Co jest przyczyną takiego stanu rzeczy i jaki błąd pokazuje panel pralki jak go usunąć .