Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie radia CLARION w Peugeot 307

18 Lip 2010 20:38 7962 7
  • Poziom 2  
    Witam!
    Zmieniłam ostatnio samochód na Peugeot 307, 1.6, 2002 r. Niestety bez radia. Kupiłam więc na allegro radio CD Clarion, ale nie wiem, jak go podłączyć. Radio ma 3 szerokie wejścia, a w autku sa tylko dwie szerokie wtyczki i jena wąska, mała, na czarnym kabelku /myślę, że albo od wyświetlacza, albo od sterowania pilotem spod kierownicy/. Czy ktoś wie, jak to podłączyć? Może jakieś przejście, albo zmiana końcówki? Proszę o pomoc.
  • Poziom 11  
    No naprawdę kiepskie zdjęcia nic ci nie jestem w stanie pomóc.
  • Poziom 21  
    Za dużo będzie z tym roboty, lepiej podjechać do fachowca.
  • Poziom 2  
    A nie ma na rynku jakiegoś przejścia albo zamiennika? Naprawią mi to w serwisie?Może lepiej zainwestować w jakies inne radio CD albo MP3? Jesli tak to jakie, bo chyba nie kazde współpracuje z wyświetlaczem z tego, co czytałam. Prosze o radę, bo dla mnie Peugeot jest pierwszym samochodem tej marki i wszytsko w nim jest dla mnie nowe :(
  • Poziom 21  
    Aby działały wszystkie funkcje należ zakupić radio które jest montowane seryjnie w tym modelu Peugeota. Z obecnym radiem elektryk na pewno sobie poradzi ale funkcje będą ograniczone tylko do panelu radia. O odpowiednią przejściówkę będzie bardzo trudno (choć są uniwersalne) i bez lutowania się chyba nie obędzie.

Moderowany przez damiancz:

Nie wolno wstawiać linków do aukcji - skasowałem. Reg. pkt 10.11.

• Użytkownik obserwowany
    A ja zawsze myslałem że BSI steruje displayem a nie radyjko skoro to multifunkcyjny i pokazuje spalanie ilość paliwa i dystans, niezapięte pasy , otwarte drzwi itp.