Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Nawigacja Alpine NVE-N077PS problem z g這sem?

18 Lip 2010 21:24 2480 2
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich jestem szczesliwym posiadaczem zestawu audio + sat nav Alpine i mam problem zwi您any z sat nav a wi璚 przy korzystaniu brak g這su kt鏎y podaje gdzie jechac pokazuje tylko w g鏎nym prawym rogu czerwona nazwa INT i cisza brak jakiegokolwiek dzwi瘯u mo瞠 co 磧e podlonczy貫m ale tylko jednego kabla nie pod這nczalem do pr璠ko軼iomierza ale to chyba niema nic wsp鏊nego z g這sem i przy okazji mo瞠 kto wie czy mo積a do NVE-N077PS da inn mape moja to ver.3 i troche stara je郵i mo積a to jak i gdzie znale嗆?Zg鏎y dzi瘯uje za wsz瘭k pomoc.
  • Poziom 1  
    Witam
    Mam r闚nie problemy z t nawigacj. Pozna貫 j mo瞠 ju dog貫bnie. U mnie nie chce czytac orginalnej p造ty CD kt鏎a przyjecha豉 z samochodem z Belgi. Tzn p造t czyta ale wyst瘼uje b陰d.
  • Poziom 2  
    Witam problem z g這sem ju rozwi您a貫m wystarczy這 od這nczy kabel od wyciszenia :-) co do twojego problemu to mysle ze podobny ja mam teraz bo znalaz貫m na internecie nowsze mapy i nagra貫m je na dvd wszystko by這 ok do momentu gdy chcia貫m wr鏂ic do starej orginalnej plyty odczytuje ale tylko do poLowy paska i restaruje wyswietlacz,czyta貫m gdzie na necie 瞠 trzeba zresetowa czytnik poprzez od這czenie zasilania od czytnika na pare godzin i powinno by ok ale sprawdzalem to owszem zaraz jak pod這nczy貫m z powrotem odczyta p造te ale za drugim razem sytuacjia sie powtarza wiec moze kto zna inny spos鏏 na reset tej navigacji???My郵e ze u ciebie jest podobny problem kto uzywa nie orginalnej nowej mapy badz mia nowsza a tobie da stara i pewnie dzieje ci sie to samo co mi a jesli nie to jaki to b陰d?Pozdrawiam