Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nawigacja Alpine NVE-N077PS problem z g這sem?

redmanik 18 Jul 2010 21:24 2561 2
    redmanik
    Level 2  
    Witam wszystkich jestem szczesliwym posiadaczem zestawu audio + sat nav Alpine i mam problem zwi您any z sat nav a wi璚 przy korzystaniu brak g這su kt鏎y podaje gdzie jechac pokazuje tylko w g鏎nym prawym rogu czerwona nazwa INT i cisza brak jakiegokolwiek dzwi瘯u mo瞠 co 磧e podlonczy貫m ale tylko jednego kabla nie pod這nczalem do pr璠ko軼iomierza ale to chyba niema nic wsp鏊nego z g這sem i przy okazji mo瞠 kto wie czy mo積a do NVE-N077PS da inn mape moja to ver.3 i troche stara je郵i mo積a to jak i gdzie znale嗆?Zg鏎y dzi瘯uje za wsz瘭k pomoc.
    radek08091985
    Level 1  
    Witam
    Mam r闚nie problemy z t nawigacj. Pozna貫 j mo瞠 ju dog貫bnie. U mnie nie chce czytac orginalnej p造ty CD kt鏎a przyjecha豉 z samochodem z Belgi. Tzn p造t czyta ale wyst瘼uje b陰d.
    redmanik
    Level 2  
    Witam problem z g這sem ju rozwi您a貫m wystarczy這 od這nczy kabel od wyciszenia :-) co do twojego problemu to mysle ze podobny ja mam teraz bo znalaz貫m na internecie nowsze mapy i nagra貫m je na dvd wszystko by這 ok do momentu gdy chcia貫m wr鏂ic do starej orginalnej plyty odczytuje ale tylko do poLowy paska i restaruje wyswietlacz,czyta貫m gdzie na necie 瞠 trzeba zresetowa czytnik poprzez od這czenie zasilania od czytnika na pare godzin i powinno by ok ale sprawdzalem to owszem zaraz jak pod這nczy貫m z powrotem odczyta p造te ale za drugim razem sytuacjia sie powtarza wiec moze kto zna inny spos鏏 na reset tej navigacji???My郵e ze u ciebie jest podobny problem kto uzywa nie orginalnej nowej mapy badz mia nowsza a tobie da stara i pewnie dzieje ci sie to samo co mi a jesli nie to jaki to b陰d?Pozdrawiam