Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Prośba o przerobienie płytki

matix1991 19 Lip 2010 14:04 2214 9
  • #1 19 Lip 2010 14:04
    matix1991
    Poziom 13  

Czy mógłby ktoś mi pomóc przerobić płytkę w SMD na taką normalną, bo do SMD nie mam sprzętu, a jeszcze płytka ma być 1-stronna? Tutaj jest projekt wyświetlacz biegów który chcę zbudować i tam jest płytka i wogóle cały opis projektu, schematy:
    http://www.electronics-lab.com/projects/automotive/006/index.html
    Proszę o pomoc

0 9
  • #2 19 Lip 2010 20:34
    matix1991
    Poziom 13  

Teraz zauważyłem jeszcze że można ściągnąć sobie projekt do odpalenia w Eaglu ale jak się bierze żeby zrobił płytkę to wyskakuje to co na stronie, pewnie wystarczy coś poprzestawiać i będzie tak jak chcę ale ja nie bardzo ogarniam ten program, proszę niech ktoś mi pomoże:|

0
  • #3 20 Lip 2010 08:28
    Bonkot
    Poziom 39  

matix1991 napisał:
    Teraz zauważyłem jeszcze że można ściągnąć sobie projekt do odpalenia w Eaglu ale jak się bierze żeby zrobił płytkę to wyskakuje to co na stronie, pewnie wystarczy coś poprzestawiać i będzie tak jak chcę ale ja nie bardzo ogarniam ten program, proszę niech ktoś mi pomoże:|

Witam
    "Pewnie wystarczy" zmienić obudowy zastosowanych elementów z SMD na przewlekane i "przenieść" usytuowanie ścieżek z warstwy górnej na dolną. Jak to zrobić ? - to poczytaj sobie samouczek, a jest ich w sieci całkiem sporo.
    Pozdrawiam.

0
  • #4 20 Lip 2010 19:43
    matix1991
    Poziom 13  

No niby już ogarnąłem jak to zrobić i niby wyszło ale trzeba dać strasznie dużo zworek, co mi za bardzo nie pasuje, i albo niech ktoś mi powie jak to zmienić, może w programie jest jakaś funkcja co sama te zworki usunie(nie zależy mi na usytuowaniu elementów)?
    A i jest coś takiego że jak daję żeby mi wszystko usytuowało na płytce to odpala mi się okno i są elementy i obok kwadra i najpierw muszę te elementy przenieść tam a dopiero później mi utworzy ścieżki inaczej się nie da, i problem jest taki że te elementy muszę przenosić pojedynczo, czy nie da się wszystkiego na raz?

0
  • #6 21 Lip 2010 16:46
    matix1991
    Poziom 13  

Dzięki człowieku, jesteś wielki, oby więcej takich ludzi na forum, a ja od dzisiaj siedzę i bawię się eaglem żeby wreszcie nauczyć się go obsługiwać

0
  • #7 04 Sie 2010 16:37
    matix1991
    Poziom 13  

Kurde jednak ta płytka okazała się nie za bardzo bo jak zacząłem wiercić otwory to prawie nic z pól lutowniczych nie zostało, a wierciłem wiertłem 0,7. I mam prośbę bo Lukasa chyba nie ma, czy da radę ktoś przerobić płytkę żeby miała punkty lutownicze gdzieś po 2mm, tam gdzie są układy jak trzeba mniejsze to niech są mniejsze ale reszta żeby byłą większa, a i płytka też może być większa bo na miejscu aż tak bardzo mi nie zależy, proszę o pomoc.

0
  • #9 06 Kwi 2011 08:57
    matix1991
    Poziom 13  

Dzięki adi84_84 płytka jest super

0
  • #10 06 Kwi 2011 09:19
    _Robak_
    Poziom 33  

Koledzy którzy robiąc płytki złamali regulamin działu dostali upomnienia.

0