Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Golf 1,9 tdi 90km ALH problem z bledem rocznik 99

20 Lip 2010 13:43 3359 3
  • Poziom 2  
    Witam

Mam maly problem z moca mojego samochodu, a mianowicie cos za wolno jedzie, ostattnio na autostradzie rozpedzilem sie tylko do 150km/h i wiecej juz nie dalo rady, ma ktos jakies przypuszczenia dlaczego tak sie dzieje ??Dodam rowniez ze na nizszych biegach auto w miare sie sprawuje ale gdy wrzuce 5 bieg to nic dynamiki

Podlaczylem auto pod komputer i wyskoczyl mi blad
    18062 P1654 035

Czytalem w innym temacie ze to jest jakis blad z licznikiem ale nigdzie nie znalazlem co oznacza ta koncowka 035, dodam rowniez ze na zegarach swieci mi sie kontrolka z cisnieniem oleju (prawdopodobnie czujnik jest uszkodzony)
    Jezeli ktos wie co ten blad oznacza i ma jakis przypuszczenia dlaczego moje auto jest tak zamulone niech pisze:)

z gory thx za pomoc

Pozdrawaim
  • Poziom 21  
    co do mocy to zrob logi dynamiczne ... powodow jej braku moze byc bardzo duzo ..

co do bledu to sprawdz bledy w liczniku [Instruments]
  • Poziom 2  
    a jak mozna zrobic te logi dynamiczne?? moze mi to ktos wytlumaczyc lopatologicznie ?? wystarczy miec kompa zeby zrobic te logi?

zna ktos moze jakis warsztat lub serwis w okolicach gdańska ktory zajmuje sie takimi rzeczami?? ile taka przyjemnosc moze kosztowac??

pozdrawiam
  • Poziom 14  
    to standardowy notlauf

Albo N75 labo przepływka albo turbina do regenaeracji