Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

iveco daily 2.8 turbo diesel kontrolka wtrysków

20 Lip 2010 17:22 12749 4
 • Poziom 9  
  Ostatnio kupiłem iveco daily 2.8 common rail 130 km 6 biegów 2000 rok i świeci kontrolka wtrysków. Auto chodzi bez zarzutów, nie dymi, ma moc. Sprawdzałem wtryski i są dobre, nie leją. Jakie mogą być jescze przyczyny???
 • Poziom 11  
  W starszych pojazdach IVECO kontrolka wtrysku oznacza, że wystąpiły w jakieś usterki w sterowaniu silnikiem dlatego należy odczytac pamieć i nie są to koniecznie wtryski. Pomysł z fiata kontrolka wtrtysku oznacza EDC. Jeśli nie wyczuwas zmian w pracy silnika
  Czy kontrolka świeci cały czas jednostajnie, czy mruga. Może to być np. czujniki temperatury lub temp. doładowania lub ciś. dładowania poza zakresem itd.
 • Poziom 9  
  Kontrolka świeci cały czas, jednostajnie
 • Poziom 11  
  To usterka o priorytecie mniej istotnym gdy mruga to usterka poważna. ale wtedy Iveco wchodzi w tryb awaryjny to zauważyłbyś (spadek mocy).
  Trudno coś powiedzieć musisz się podpiąć pod kompa. Jeśli będziesz miał koddy usterwk to proszę napisz.
 • Poziom 1  
  Witam ja mialem tak.Kontrllka mruga tylko jak puszcze gaz powyżej 2 tyś obrotów.A problem był opiłki metalu w całym układzie wymiana filtr na ramie flitra pod maska, pompa paliwowa do regeneracji I z tyłu do wymiany regulator całe sitko było zasyfione płukanie zbiornika 2000 zł koszt.teraz śmiga jak nowy.Iveco daily 2.8 2002 camonn rail a I jeszcze pompka na ramie