Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

iveco daily 2.8 turbo diesel kontrolka wtrysków

wojciech9256 20 Jul 2010 17:22 14432 4
    wojciech9256
    Level 9  
    Ostatnio kupiłem iveco daily 2.8 common rail 130 km 6 biegów 2000 rok i świeci kontrolka wtrysków. Auto chodzi bez zarzutów, nie dymi, ma moc. Sprawdzałem wtryski i są dobre, nie leją. Jakie mogą być jescze przyczyny???
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    Robert0806
    Level 11  
    W starszych pojazdach IVECO kontrolka wtrysku oznacza, że wystąpiły w jakieś usterki w sterowaniu silnikiem dlatego należy odczytac pamieć i nie są to koniecznie wtryski. Pomysł z fiata kontrolka wtrtysku oznacza EDC. Jeśli nie wyczuwas zmian w pracy silnika
    Czy kontrolka świeci cały czas jednostajnie, czy mruga. Może to być np. czujniki temperatury lub temp. doładowania lub ciś. dładowania poza zakresem itd.
    wojciech9256
    Level 9  
    Kontrolka świeci cały czas, jednostajnie
    Robert0806
    Level 11  
    To usterka o priorytecie mniej istotnym gdy mruga to usterka poważna. ale wtedy Iveco wchodzi w tryb awaryjny to zauważyłbyś (spadek mocy).
    Trudno coś powiedzieć musisz się podpiąć pod kompa. Jeśli będziesz miał koddy usterwk to proszę napisz.
    ziggi123
    Level 1  
    Witam ja mialem tak.Kontrllka mruga tylko jak puszcze gaz powyżej 2 tyś obrotów.A problem był opiłki metalu w całym układzie wymiana filtr na ramie flitra pod maska, pompa paliwowa do regeneracji I z tyłu do wymiany regulator całe sitko było zasyfione płukanie zbiornika 2000 zł koszt.teraz śmiga jak nowy.Iveco daily 2.8 2002 camonn rail a I jeszcze pompka na ramie