Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

N95 - Nie gaśnie podświetlenie po rozsunięciu/zamknięciu

20 Lip 2010 22:15 1479 2
  • Poziom 11  
    Problem polega na tym że miałem wymienianą obudowę w mojej leciwej już n95 bo stara była zniszczona i wszystko ładnie (prawie) chodzi z wyjątkiem kilku rzeczy takich jak:
    Nie gaśnie podświetlenie po rozsunięciu/zamknięciu slidera. Jak jest rozsunięty to po kilku sekundach powinien się automatycznie przyciemnić ale tego nie robi. Nawet wygaszacz się nie włącza mimo że jest ustawiony. Gdy zamknę slider podświetlenie również nie gaśnie i klawiatura się nie blokuje (jest ustawione aby tak się działo) + dla pewności mam slidehelper który tez nie działa mimo że przed wymianą działał. Podświetlenie gaśnie dopiero po ręcznym zablokowaniu klawiatury. Działa w obu przypadkach (otworzenie/zamknięcie). A jak mam zablokowaną klawiaturę i otworze slider to blokada się nie wyłącza i musze ręcznie odblokować aby ekran się podświetlił
    Druga sprawa jest taka że czasem jest a czasem brak podświetlenia klawiatury numerycznej.

Wie ktoś może co prawdopodobnie odpowiada za taki stan rzeczy?
  • Poziom 11  
    Ok. Już wiem co gdzie i raczej magnesu nie bylo ale pojawił się problem inny. Mikrofon przestał działać (ten na dole) i rozmówca mnie nie słyszy a co najdziwniejsze ja słyszę swój głos w słuchawce. Czy tak ma być? Bo mikrofon to pewnie trzeba wymienić ale ten głos mnie zastanawia