Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Uszkodzona kierownica Logitech G25

Graczyk5 21 Jul 2010 00:51 3250 3
    Graczyk5
    Level 1  
    Proszę o pomoc! Jestem posiadaczem kierownicy G25, sprawowała się idealnie i wszystko było ok aż do dziś. Jak skończyłem grać po 5 minutach zauważyłem że z kierownicy unosił się lekki dymek i czułem jakby się coś przepaliło. Na skrzyni biegów światełko po prawej, power tylko lekko świeci. Pedały i biegi wykrywa ale kierownicy nie i jest "luźna" bez żadnych ograniczeń (zawsze ją wyśrodkowywało). Gwarancja mi już wygasła i nie wiem co zrobić. Jestem z poznania i jeśli ktoś wie gdzie mógłbym zanieść do naprawy to proszę o odpowiedz!!!
    fantom
    Level 31  
    Kupie jako uszkodzona jesli temat aktualny.
    kokodzons
    Level 1  
    witam , chyba mam ten sam problem i lekka załamkę w związku z tym , po paru godzinach grania nie miałem co prawda dymku ale dość się nagrzała kolumna kierownicy , zaczęła migać dioda power , parokrotny restart , przepinanie nie pomaga obawiam się że kierownica "padła" , przy starcie systemu jakieś połowiczne obroty a nie ponad 900 stopni jak to było do niedawna jeszcze gdy kierownica była sprawna , ma ktoś jakiś pomysł jak to naprawić , czy spawa jest beznadziejna ?
    fantom
    Level 31  
    Ja moge zaproponowac tylko to co w poprzednim swoim poscie.