Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Złącze diagnostyczne Audi 80

04 Wrz 2004 22:50 3800 2
 • Poziom 10  
  Zaświeciła się kontrolka ABS w AUDI 80 rocznik 87 z silnikiem 2.0E na wielopunkcie. Chciałem zrobić diagnostykę ale nie znalazłem złącza. Bardzo proszę kolegów o jakieś sugestie gdzie w tym roczniku AUDI jest gniazdo do diagnostyki. Przeszukałem tabliczke bezpieczników i nie znalazłem, rozkręciłem osłony deski koło kierownicy i też nie znalazłem. Pomóżcie Panowie, gdzie jest to złącze. :?: :?: :?:


  Z pozdrowieniem Piotrek.
 • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
 • Poziom 15  
  Od razu przyznaję, że nie miałem do czynienia z tym pojazdem i to co przekazuję może być błędne.
  W tamtych czasach nie było centralnych gniazd diagnostycznych i każdy sterownik był diagnozowny poprzez indywidualne podłączenie do diagnoskopu ( przez specjalne złącze umieszczone zwykle koło badanego
  elementu, lub przez wpięcie się specjalnym dodatkowym kablem-rozgałęźnikiem i wtedy nie występowało gniazdo diagnostyczne).
  Tak więc może się okazać,że w Twoim aucie po prostu szukasz , czego nie ma. Myślę, że tylko autoryzowany serwis,jeśli im się będzie chciało grzebać w starej dokumentacji, odpowie ściśle na Twój problem.
 • Spec od samochodów
  Złącze może być ale nie musi. Jeżeli jest to w przekaźniku w skrzynce bezpieczników. Wygląda to tak miejsce na bezpiecznik.

  Pozdrawiam.