Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki piecyk gazowy do 1000Zł?

21 Lip 2010 16:13 4843 7
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich użytkowników!
    Mam problem. Ostatnio wysiadł mi piecyk gazowy (bardzo stary model) i chcę kupić nowy. Szukam wszędzie i wygląda na to że najtaniej wyjdzie mi przez internet. I tu jest problem. Nie wiem mianowicie który piecyk jest najlepszy i w przystępnej cenie (do 1000zł) no i które mogę przystosować do spalania gazu butlowego (propan-butan). Poradźcie mi coś, bo przez te wszystkie dostępne w internecie piecyki mam mętlik w głowie...
  • Poziom 27  
    Sam zdecydowanie lepiej do tego się nie zabieraj ! Kupisz nowy i co ? zamontujesz i co z gwarancją? Nikt ci jej nie podbije bo nie masz uprawnień gazowych. Akurat tutaj zdecydowanie bym polecał poszukanie oferty z montażem przez kogoś z uprawnieniami - doradzi i dobierze na miarę ceny i wymagań.
  • Poziom 2  
    No dobrze tylko czy znajdę taki w internecie? Bo oni piszą wszędzie że gwarancja jest np. na 2 lata i że karta jest załączona. No i w dalszym ciągu jakie są najlepsze modele i stosunkowo tanie?
  • Poziom 27  
    No np ten - podobny jaki mam - zero problemów.

http://allegro....
    Moderowany przez mirrzo:

Usunąłem link do aukcji

• Pomocny post

Moderator na urlopie...
    Udaj się do sklepu i zamów termeta G19-02 na gaz płynny. Cena identyczna jak na gaz ziemny. Poczekasz kilka dni i unikniesz kosztów przezbrojenia. Są bardzo mało awaryjne.
  • Poziom 36  
    Pierwsze uruchomienie przez serwis fabryczny jest bezpłatne, jakaś ,,kawka'' oczywiście zawsze mile widziana...
  • Poziom 2  
    Zamówiłem tego termeta. Zobaczymy jak z nim będzie :) Dziękuję za pomoc.