Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Upgrade markowego radia mazda323

21 Lip 2010 19:35 1974 2
  • Poziom 11  
    Witam,

Mam pytanie odnośnie tego radia,

Upgrade markowego radia mazda323

na forum mazdaspeed.pl powiedziano mi , że można do tego radia dodać upgrade w postaci dołożenia sterownika aux. Należy coś tam dolutować

Cytat:

Re: Upgrade radia w mazda 323f bj

Postprzez Mako » wczoraj, 12:19
    Niestety jest to wersja bez "Bose" wiec nie ma latwego sposobu wyciagniecia z niego sygnalu aux. Trzeba rozbierac dosyc mocno to radio i sie wlutowac w odpowiednie sciezki. Pewnie jakis ogarniety zaklad intalatorski audio nie bedzie mial problemu z tym. Widze ze jestes z Poznania wiec moge polecic zaklad Auto Stajnia na ul Lubeckiego. W razie czego zlinkuje fotorelacje z zagranicznego forum.

to jest cytat z odpowiedzi jaką mi tam udzielono.

Mam Pytanie, czy można oprócz aux przerobić to radio w taki sposób aby czytało płyty mp3?

p.S. proszę nie usuwać tego tematu, bo jeśli jest nie w tej kategorii co trzeba, to proszę przenieść , nie znam się tak na pojęciach elektronicznych.
  • Pomocny post
    Poziom 35  
    Na mp3 nie można.
    Co do wejścia aux to zapewne można przerobić jak każde. Zazwyczaj wpina się gdzieś w moduł radia, najczęściej rezygnując z pasma AM.
    Nie chce mi się sprawdzać ale jeśli ma sterowanie zmieniarką to jest szansa że bez ingerencji wewnątrz da się podpiąc do gniazda zmieniarki - w tym celu przejrzyj tę stronę - może coś podpasujesz.
    Takie wejście tym pierwszym sposobem (o ile się da i nie ma jakiegoś chipa w stylu all in one) to ci prawie każdy elektronik zajmujący się naprawą radioodbiorników zrobi.