Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak podłączyć PIN-y w gniazdku do przyczepy?

brief99 23 May 2012 00:29 222577 33
Helukabel
    apdj
    Level 2  
    moze opisze co i jak Wyrwało mi wszystkie kable w przyczepce bo(moja glupota)najpierw odpiąlem haka a przyczepka mi podjechala Gdybym najpierw odpiął kable to nie byloby tego problemu Znalazłem schemat połączenia na necie i według niego podpiąłem kable-mase tez w kostce Działa wszystko tylko kurcze stop jest w kierunkach :/ A na przyczepce jest wkręcony osobno kabel do przyczepki jako masa koło tej wiązki kabli Przyczepka nie jest moja i nie zwróciłem uwagi czy ten kabel był gdzieś wpięty w kable które ida do kostki
  • Helukabel
    Zico63
    Level 37  
    Doraźnie ten przewód można przedłużyć i przykręcić do haka auta - (po sprawdzeniu, że to faktycznie masa).
    Natomiast musi Kolega posprawdzać sobie najpierw gniazdo w samochodzie; i to NIE MIERNIKIEM a zwykłą żarówką "od kierunkowskazów", bo mierniki Kolegę oszujkają. Później, posprawdzać przyczepkę.
    Ale jeśli gościu popodpinał sobie po swojemu i jemu tylko pasuje - to ja bym odpuścił i szukał innej porządnie podłączonej. No albo jeśli musi ta właśnie być - podpiął od nowa, od zera, od pierwszego kabla we wtyczce - będąc pewnym swej roboty.
  • Helukabel
    apdj
    Level 2  
    Naprawilem Bardzo ale to bardzo dziekuje za pomoc Pozdrawiam serdecznie
    MadMaxWawa
    Level 11  
    podobnie w temacie-ma ktos z Kolegow rozpiske jak z 14 czy 16 pinow na "koniu" czyli ciagniku siodlowym na 2 wtyczki 7 pin do naczepy???