Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

NASHUATEC 57A0 parts catalog

22 Lip 2010 09:47 1011 3
  • Poziom 27  
    Witam poszukuje do tego modelu katalogu a szczególnie sekcji wywoływaczki. Sprawdzałem że jest to odpowiednik Ricoh FW 870 lecz niestety koła w wywoływaczce w tym modelu mają skos natomiast w Ricohu są proste. Prosił bym o partsa lub ewentualnie nr dwóch kół dwurzędowych (białych) te w wywoływaczce pod sprzęgłem podawania toneru. Sprawa bardzo pilna. Mój meil czareko(malpa)poczta.fm Pozdrawiam
  • Poziom 27  
    Mam jeszcze raz prośbę o zainteresowanie się tym tematem. Dodam jeszcze foto o które koła chodzi(napisałem że są dwurzędowe i ile mają zębów)
    Prosił bym o kontakt osobę która ma maszynę FW 870 i mogła by sprawdzić jak w Ricohu to wygląda
    NASHUATEC 57A0 parts catalog
  • Poziom 17  
    Witam kiedyś wymieniałem te koła w fw 870 i wydaje mi się że były takie jak u ciebie.Nic nie obiecuje ale jak mi się uda to sprawdzę u klienta jak to wygląda, przeszukałem wszystkie PC z tej serii i wszystkie mają koła z prostymi zębami.
    Dziwna sprawa
  • Poziom 27  
    A więc sprawa rozwiązana. Koła od FW 870 pasują. Dodam że parts do tej maszyny ma jedynie charakter poglądowy a nie pokazuje rzeczywistego wyglądu kół.(po konsultacji z Ricoh Polska) Temat zamykam