Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Process Lasso 6.0.1.14 - zarządzanie procesami

cimlik 23 Lip 2010 00:11 1572 0
 • #1
  cimlik
  Poziom 14  
  Process Lasso jest rozbudowaną aplikacją umożliwiającą kontrolowanie działania procesów w systemie operacyjnym. Opierający się na inteligentnej metodzie ProBalance silnik narzędzia pozwala na zmniejszenie obciążenia procesora i pozostałych podzespołów komputera. Użytkownik może w dowolny sposób administrować priorytetami procesów oraz innymi funkcjami wpływającymi na zasobożerność systemu - blokowaniem dostępu do procesów, automatycznym restartem po zamknięciu, ochroną przed uruchamianiem wielu instancji tego samego programu, blokowaniem stanu uśpienia. Autor wyposażył Process Lasso w opcje dostosowujące działanie komputera w taki sposób, by obsłużyć wymagające gry komputerowe. Wszelkie dane są wyświetlane w postaci czytelnej listy oraz wykresów.

  Program Process Lasso umożliwia również przypisanie konkretnych ustawień wybranym aplikacjom. Dzięki temu po jednorazowej konfiguracji aplikacja może działać w pełni automatycznie.

  Całość co niezwykle istotne w przypadku tak rozbudowanego programu darmowa i bardzo lekka (choć dostępne jest również płatne wydanie). Dostępne wersje na systemy 32 i 64 bitowe.

  Jest to jeden z lepszych programów w swojej kategorii. Warto go zatem przetestować.

  Licencja: bezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
  Systemy operacyjne: Windows 2000 / XP / 2003 / Vista / 2008 / 7

  Witryna producenta: http://www.bitsum.com