Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z nawigacją GOCLEVER 4384FMBT zawiesza się.

23 Lip 2010 14:45 3366 2
  • Poziom 15  
    Witam jestem w posiadaniu nawigacji GOCLEVER 4384FMBT pewnego dnia się zawiesiła i do dnia dzisiejszego nie chce się włączyć tzn. włącza się ale wyświetla się ekran startowy i stoi, próbowałem wgrać nowe oprogramowanie z karty ściągnałem odpowiedni soft ze strony producenta do mojego konkretnego modelu.
    Oprogramowanie zaczyna sie wgrywać lecz kiedy dochodzi do kroku 4/4 dochodzi do 100% i się zatrzymuje (zawiesza się).
    Co można zrobić w tym przypadku?
    czy jest ktoś kto mógłby wgrać program bezpośrednio do pamięci tej nawigacji, bo wyczytałem na forum że to jest jedyna możliwość.
    Oczywiście odpłatnie

tak ona wygląda
    Problem z nawigacją GOCLEVER 4384FMBT zawiesza się.

Pozdrawiam
  • Poziom 38  
    0. "zawiesza sie" - na jak dlugo? :) Odczekaj min. 8 minut.
    1. jesli urzadzenie jest na gwarancji, sugeruje serwis producenta.
    2. jesli nie, mozna wgrac zawartosc kosci na programatorze zewnetrznym, po jej wylutowaniu. Kilka osob na tym Forum ma potrzebny sprzet.
  • Poziom 15  
    Pontikos napisał:
    0. "zawiesza sie" - na jak dlugo? :) Odczekaj min. 8 minut.
    1. jesli urzadzenie jest na gwarancji, sugeruje serwis producenta.
    2. jesli nie, mozna wgrac zawartosc kosci na programatorze zewnetrznym, po jej wylutowaniu. Kilka osob na tym Forum ma potrzebny sprzet.

Witam dzięki za odpowiedź

Zawiesza się na bardzo długo można czekać nawet i godzinę i nic się nie dzieje, urządzenie nie jest już na gwarancji, stąd jedynie zostaje mi wgranie softu programatorem, może ktoś się odezwie kto ma programator:)

Pozdrawiam