Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

RENAULT TRAFIC 2005 1,9 dci 100 km brak mocy

perkov 23 Jul 2010 21:40 16149 3
    perkov
    Level 9  
    Witam .

Wiem że temat był już poruszany ale u mnie są inne objawy Sad
    Kupiłem Trafica 2005 rok prsebieg 190 tys wymienilem rozrząd .
    Od początku takie same objawy - brak mocy . Na stacji diagnostycznej podpinaja poid kompa i wyrzuca - przpływomierz powietrza masowy - nie da się skasowac błedu .
    Podobno sprowadzali nowy podpieli i to samo .
    Samochod ma przebłyski tj od ok 2,8 tys obrotow załapuje ( tak jakby dostawał kopa - nie znam sie moze to turbina sie tak załącza ) i ciagnie 160 naprawde ma kopa ale do 2,8 muł straszny . Najgorsze jest to ze nie za kazdym razem przy 2,8 dostaje mocy - dzis zrobilem 100 km jezdzil naprawde ok po 100 km calkiem stracil moc 2 tys na 3 i sie dusi predkosc maksymalna 30 -40 Sad .

Jestem w stanie uwierzyc ze to przeplywomierz ale jaka moze byc przyczyna ze raz lapie obroty raz nie .

Prosze o porade bo juz sporo wsadzilem w czesci a w serwisie chca 200 zł za same podpiecie do kompa - czy jak wloze kolejne tys zl to jaka jest pewnosc ze auto bedzie sprawne .

Jestem laikiem prosilbym o pomoc .
    Z góry wielkie dzieki
    norrbi
    Level 17  
    Zacznij do jazdy probnej z diagnostyka komp. i podglad parametrow cisnienia !Bo jak narazie to krag jest duzy.moze otwarty egr?
    perkov
    Level 9  
    byłęm w serwisie Renault . Czekałem 3 h ;/ koles posprawdzał wiązki podpiął CLIP-a i mówi ze przepływomierz na 100 % . * zapłacilem 250 zł )

Teraz takie pytanie w serwisie kosztuje 1000 zł nowy na allegro 300 . Jaka będzie różnica jak kupię tańszy ? ?
    fusek30
    Level 2  
    witam, miałem taki sam problem gdy założyłem przepływomierz nowy nie oryginalny.po założeniu używanego przepływomierza koszt 150 zł auto zaczęło jeżdzić