Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Stary laptop (compaq) zasilacz!

veswanniek 24 Lip 2010 12:30 960 2
  • #1 24 Lip 2010 12:30
    veswanniek
    Poziom 2  

Witam, niedawno znalazłem (pracowałem chwilę na utylizacji) bardzo stary laptop. Niestety nie wiem nawet jaki to model, ale poniżej wpiszę parametry jakie znalazłem z tyłu na nalepce. 100% pewności że działa niestety nie mam, dlatego szukam taniego zasilacza, za pomocą którego mógłbym to sprawdzić (na dzień dobry pęknięta matryca, ale znalazłem wyjście VGA więc nie będzie z tym problemu).
    Więc tak

Code:
     18.5v--- 2,7A obok pisze model Compaq Model: Series PP1020 (no i warunki jak się z nim obchodzić)

Znalazłem też baterię, oto jej parametry
    Rechargeable battery 10,8V---- 3,8 AH

Zapewne Bateria już dawno do niczego się nie nadaje aczkolwiek latop do celów chociażby internetowych (jakieś minimalne środowisko graficzne+debian) powinno być ok. Możecie mi podać jakiś zasilacz, który pasowałby do tego modelu? Może ktoś ma jakiś do odsprzedania, lub wie gdzie taki mógłbym nabyć? Bardzo dziękuje za jakiekolwiek odpowiedzi
    Pozdrawiam :)

0 2
  • #2 24 Lip 2010 14:54
    nokiafun
    Poziom 16  

zasilacz ma być 18.5v 2.7 ampera na serwisie aukcyjnym co jest tam ale drogo (allegro) poszukaj byle by plus i minus były dobrze i już
    aukcja numer 1146859451 (pierwsza lepsza po wpisaniu zasilacz 18.5v 2.7a w wyszukiwarce) wyśle ci linka na PW

0
  • #3 24 Lip 2010 15:54
    veswanniek
    Poziom 2  

Code:
    poszukaj byle by plus i minus były dobrze i już

Sorry za takie pytanie, ale co przez to masz nam myśli? przecież zasilacz podpinam i tyle, gdzie tam jest + i -?

0
  Szukaj w 5mln produktów