Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Indesit WIL 105 - mrugające diody

czester4 24 Lip 2010 13:26 6316 5
  • #1 24 Lip 2010 13:26
    czester4
    Poziom 10  

Witam
    Mam problem z pralka, po kilkunastu minutach prania zatrzymuje się i pokazuje błąd (nie znalazłem takiego na forum). Migają dwie zielone diody, druga-wybielanie, czwarta- płukanie dodatkowe oraz czerwona-zablokowane drzwiczki (mruga szybciej niż pozostałe dwie. Czy ktoś mógłby mi pomóc rozszyfrować usterke. Z góry dziękuję
    Pozdr
    czester

1 5
  • #2 24 Lip 2010 15:19
    kamild90210
    Poziom 17  

Jak po kilkunastu minutach to może pralka ma problem z podgrzaniem wody-sprawdz grzałkę

0
  • #3 24 Lip 2010 22:17
    skryn
    Admin grupy AGD

czester4 napisał:
    Migają dwie zielone diody, druga-wybielanie, czwarta- płukanie dodatkowe oraz czerwona-zablokowane drzwiczki (mruga szybciej niż pozostałe dwie. Czy ktoś mógłby mi pomóc rozszyfrować usterke.

Błąd 05. Jeżeli nie pokręciłeś czegoś ze świeceniem diod. Na bank pokręciłeś, bo taki opis nie występuje. Skup się jeszcze raz i napisz albo namaluj, które diody świecą (pomijam czerwoną lampkę, bo ta zawsze szybko miga w przypadku błędu).
    Banalna usterka związana z niewylewaniem wody.
    Generalnie prowadzi do naprawy/wymiany płyty.

Pytam raz jeszcze, które się świecą na zielono ciągłym światłem (przyciski funkcyjne):

0
  • #4 01 Sie 2010 09:29
    czester4
    Poziom 10  

Napewno migają diody druga i czwarta i problem pojawia sięprzy poborze płyny do płukania. Przez tydzień pralka prała ok.
    Pozdr
    czester4

0
  • #5 01 Sie 2010 10:39
    Mirek321
    Poziom 23  

Witam jest to komunikat błędu pusty pełny hydrostat uszkodzony hydrostat ;wążhydrostatu ;beak styku J3na płycie

0
  • #6 02 Sie 2010 09:04
    czester4
    Poziom 10  

Witam
    Sprawdziłem płytę i połaczenia- jest OK. Sprawdziłem też hydrostat - elektrycznie jest sprawny. Wężyk do hydrostatu też sprawdziłem i jest OK.
    czester

0