Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lublin 2/3 - schematy różne

brawooo 25 Jul 2010 10:39 39839 28
    brawooo
    Level 11  
    Witam, tak jak w temacie poszukuje schematu instalacji elektrycznej do samochodu daewoo lublin 2 lub 3. pozdrawiam.
  • Helpful post
    viper555
    Level 39  
    Lublin 2/3 - schematy różne Lublin 2/3 - schematy różne
    Lublin 2/3 - schematy różne

Nie wiem czy dasz radę coś odczytać może ktoś będzie miał lepszy ,mam tylko taki.P
    brawooo
    Level 11  
    Dzieki choć jakość faktycznie kiepska nie dało by rady zrobić skana? Może ktoś ma lepszy?
    brawooo
    Level 11  
    Up nikt wiecej nie posiada?
    brawooo
    Level 11  
    Wielkie dzieki.....
    pytonbiala
    Level 11  
    A niemacie przypadkim kompletnej instrukcji napraw do lublina 1 lub 2 ?
    azxxc
    Level 17  
    Mam ale całej na razie nie mam czasu zeskanować (może jesienią lub zimą), ale jeśli potrzeba coś konkretnego to nie ma problemu.
    Bartek-lu
    Level 10  
    Witam, potrzebuję schematu instalacji elektrycznej do lublina I, z góry dziękuję za pomoc
    mazi138
    Level 1  
    Witam pilnie potrzebuje instalacji do lublina I Wdzieczny bym byl za pomoc
    johnybx
    Level 11  
    Witam !! Potrzebuje schemat kierunkowskazów do lublina 2!!
    azxxc
    Level 17  
    Quote:
    Potrzebuje schemat kierunkowskazów do lublina 2!!

Nie wiem o co konkretnie chodzi, połączenia elektryczne są na schemacie elektrycznym.
    Lublin 2/3 - schematy różne Lublin 2/3 - schematy różne
    Jeśli potrzeba coś jeszcze - proszę sprecyzować o co konkretnie chodzi.
    johnybx
    Level 11  
    Dzięki kolego powinno wystarczyć!! Straciły sie kierunki nie ma awaryjnych oraz kierunków Przełącznik pod kierownica działa bo przekaźnik cyka musze jeszcze sprawdzić przerywacz oraz wyłącznik awaryjnych!!
    luckjerry
    Level 12  
    Witam,

może dysponuje ktoś fragmentem schematu instalacji do licznika elektronicznego, chodzi dokładnie o prędkościomierz elektroniczny Lublin INTRALL z zamontowanym tachografem Siemensa. Czujnik prędkości VDO.
    darkie
    Level 12  
    Czy mógłbym poprosić o instrukcję naprawy do Lublina II.
    ludzik
    Level 11  
    Witam!
    Dysponuje ktoś fragmentem schematu odnośnie obrotomierza?
    Chodzi o opis przewodów z zegarów nowego typu.
    azxxc
    Level 17  
    Ale o co dokładnie chodzi ?, nie działa obrotomierz ?
    Do obrotomierza dochodzi +12V za stacyjką, masa i sygnał W z alternatora.
    Opisz dokładniej w czym problem - coś się może wymyśli.
    fenomen79
    Level 2  
    Witam.
    Poszukuje schematu połączenia czujników temperatur układu chłodzącego z wskaznikiem temp. na desce ,za nic nie chce drgnąć Lublin 3.A także schematu instalacji elektrycznej podłączenia wycieraczek w tym samochodzie - działają jak pada jak nie pada nie ruszą.
    Damianecznik
    Level 9  
    Witam a czy posiada ktos moze opis bezpieczników do Lublina 3 ??
    gryzlly
    Level 12  
    Trochę odświeżę starego i zakurzonego...
    Lublin3, wentylatory nagrzewnicy kabiny - był czas ze od czasu do czasu przerywały - teraz padły całkiem.
    Stacyjka przekręcona do zapłonu i sprawdzone: Przełącznik biegów nadmuchu - brak zasilania, rezystor - w komorze silnika - brak zasilania, bezpieczniki wszystkie sprawne - każdy wyciągnięty i "przepikany" miernikiem.
    Szukam schematu tego fragmentu instalacji - od pierwszego bezpiecznika aż po samą dmuchawę - może po drodze jeszcze jakiś sterownik jest?
    godyniowskiadrian
    Level 1  
    Również szukam przyczyny braku dmuchawy który bezpiecznik jest odpowiedzialny w kabinie za nawiew ?
    gryzlly
    Level 12  
    Nie pamiętam ktory bezpiecznik- u mnie problem był w przełączniku biegów- duże obciążenie i styki zasiedzialy - po wyczyszczeniu wentylator zaczął pięknie pracować az do teraz;)
    elektropartacz
    Level 1  
    Witam wszystkich,

na wstępie wszystkich witam, jestem nowy na forum. Założyłem konto z powodu problemów z Lublinem/ Intrallem 3 (2005 r, skrzyniowy, poj. 2,4 model: Mi 3554). Kupiony 3 lata temu z myślą, że krajowa produkcja zapewni dostępność tanich części. Niestety, ale bardzo się pomyliłem. Wiecznie coś się psuje, nie wszystkie części są już do dostania. Auto bez przerwy zawodzi z powodu jakiejś drobnostki nie pozwalającej jechać. Choćby włącznik świateł awaryjnych(i sterownik kierunkowskazów) - nieprosto dostać nowy, a ledwo założony już nie działa właściwie gdyż nie da się go wyłączyć (!). Albo zwrotnice - nie do dostania, bo producent (wg słów mojego mechanika) zalecał ich smarowanie co 15 tys km. Oczywiście prawie nikt z właścicieli tych samochodów tego nie robił , więc obecnie ten element w używanych autach jest w stanie agonalnym, a nowa część jest właściwie nie do dostania. Elementy nawiewu - dramat. Są mało wydaje gdyż o ile wiem pochodzą z Polonezów i chyba trudno zastąpić dmuchawę innym modelem, natomiast ze świecami też się robią problemy z dostępnością. Są pewne części, które można próbować stosować zamiennie z innych marek / modeli. Ale nie wszystkie. Proszę o podpowiedź , może ktoś wie z praktyki co z podzespołów warto zakupić zawczasu, póki jeszcze jest na rynku a jednocześnie wykazuje w tych autach dużą skłonność do awarii ? Przepraszam za dosyć ogólne ,,poradnikowe" pytanie ... Ale posiadacze tych aut zrozumieją moją desperację.
    Kowal_Sky
    Level 11  
    Posklejałem dostępne schematy i zrobiłem małą rozpiskę z polskimi kolorami przewodów. Nadal niektóre elementy nie zgrywają mi się z opisem ale po schemacie można poznać co jest czym.

Aktualizacja 14.06.2022 - przepraszam wszystkich tych którzy ściągnęli schemat dotychczas. Elementy były źle opisane. Każda osoba która straciła z tej okazji punkty proszona jest o kontakt. Wprowadziłem zmiany, elementy są teraz oznaczone poprawnie. Rozpiska na dole poprawiona. Kilka połączeń uzupełnionych.
    lublin sch...ryczny.png Download (18.26 MB)Points: 3 for user
    Pozdrawiam wszystkich lubliniarzy :D