Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BRC Honda Accord. Instalacja gazowa. Na gazie chodzi na wszystkich garach.

cinekipysia 25 Lip 2010 12:09 2131 4
  • #1 25 Lip 2010 12:09
    cinekipysia
    Poziom 8  

Mam problem z instalacją gazową firmy BRC w samochodzie Honda Accord 97 2.0 16v od pewnego czasu samochód przy pracy silnika na gazie chodzi jak subaru mniej wiecej ale chodzi na wszystkich garach .

0 4
  • #2 25 Lip 2010 12:11
    colin555
    Poziom 27  

sprecyzuj o co chodzi

0
  • #3 25 Lip 2010 12:35
    cinekipysia
    Poziom 8  

Słuchaj na benzynie sam. chodzi jak igła równo ale ja chodzi na gazie to sie zaczyna nierówna praca silnika,wolno sie wkreca na obroty jak pochodzi chwilke to na wolnych obrotach zaczyna chodzić równo ale dodasz gazu i zaczyna sie praca jak w subaru po przełączeniu na benzynę problem znika

0
  • #4 25 Lip 2010 19:00
    MSWOLA
    Poziom 18  

Jeśli możesz to podepnij go pod komputer i sprawdź czy instalacja dobrze pracuje. Ewentualnie podepnij się pod samą sondę, jej praca dużo Ci powie. Posprawdzaj też przewody podciśnieniowe, może być tak że jest dziura do jednego z kolektorów (na jeden cylinder). Świece to ktoś kiedyś wymieniał ? szczególnie na gazie mogą dostawać przebicia.

0
  • #5 26 Lip 2010 18:56
    cinekipysia
    Poziom 8  

Dziękuje za pomoc chyba znalazłem , mianowicie w kolektor są wkręcone wężyki które dostarczają gaz i jeden z nich ułamał się na gwincie i pobiera lewe powietrze wraz z gazem ,ale sam tego nie dam rady zrobić bo trzeba kolektor nagwintować.

0