Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

launch x-431 diagun zbity ekran

25 Lip 2010 17:38 5574 14
  • Poziom 18  
    sprzęt jak w temacie zbity ekran dotykowy i pytanie czy można zastosować coś dostępnego w Polsce. A może jest jakaś firma która dorobi taki ekran ?
    launch x-431 diagun zbity ekran
    symbol hannstar 721Q310B63-A2
    symbol z foli dotykowej A1314HSII111
    uszkodzona została tylko folia która odpowiada za wciskanie punktu na pulpicie ekran wyświetla prawidłowo nic się nie wylało.
  • Poziom 33  
    kup myszke do palma

a tak serio to szukaj u chinoli lub dzwon do dystrybutora i pytaj w serwisie
  • Poziom 18  
    u chinoli już znalazłem tylko tu zaczyna się problem z dogadaniem i późniejszą finalizacją zakupu dlatego ten post może ktoś na miejscu coś mądrego podpowie
  • Użytkownik obserwowany
    To niech wystawią na ebay.
    Płacisz kartą i za 2 tyg masz w domku paczkę z Shanzen.
    Kupuje u chinoli - całą tranzakcja po angielsku oczywiście.
  • Poziom 33  
    Paczki szybko chodzą

"poniedziałek, lipiec 19, 2010 Terminal DHL Godzina Ilość
    1 Przesyłka odebrana od nadawcy Hong Kong - Hong Kong 23:36

poniedziałek, lipiec 26, 2010 Terminal DHL Godzina Ilość
    18 Przesyłka dotarła do terminala przeznaczenia - Warsaw - Poland Warsaw - Poland 08:47"

Czekam tydzień myśle ze jutro dojdzie do mnie.

Dogadaj sie z chinolami na kilka szt. napewno zjadą sie nabywcy w polsce :)
  • Poziom 18  
    yaaro orientujesz sięw temacie przesyłek powiedz mi ile mogą wynieść koszty wysłania takiego wyświetlacza z chin do polski ?. Zainteresowanym tematem dodam że producent launch nie sprzedaje części tylko mogą przyjąć do naprawy.
  • Poziom 9  
    Mam ten sam problem . Dzwoniłem do serwisu koszt naprawy ok. 1500 zł i trzeba wysłać skaner do nich a oni do Niemiec.
    Daj namiar na Chinoli to może coś załatwię.
  • Poziom 18  
    ja mam już zamówiony koszt max 1000zł na miejscu czekam właśnie na paczkę jak odpowiada Ci cena mogę zamówić jeszcze jeden

Dodano po 1 [minuty]:

http://item.taobao.com/item.htm?id=4026411463 a tu masz namiar na chinola jak byś chciał sam walczyć z tematem
  • Poziom 18  
    wyświetlacz wyszedł na miejscu 1000zł sprzętu nigdzie nie wysyłałem wyświetlacz przełożyłem sam.
  • Poziom 18  
    nie pisałem do gościa i nic z nim nie załatwiałem wyświetlacz mam od innego sprzedawcy ale ja załatwiałem do diaguna. Jak chcesz to podaj jakieś numery tego wyświetlacza to spytam czy by taki zamówił.
  • Poziom 9  
    Oto numer części
    NMTB-F000300FWHSGW-A
    u nas znalazłem za 900 zł z wymianą - nie ma tragedji.
  • Poziom 26  
    am2310 - używasz tego czy tylko naprawiasz? Pytam bo interesuje mnie opinia praktyka na temat Diagun a nic nie mogę znaleźć. To znaczy można, ale niezbyt wiele wnoszących i konkretnych. Mógłbyś się podzielić swoją opinią na temat tego sprzętu? Jak nie tu to może w tym wątku:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic910110-1110.html
    Brak schematów, język, podpowiedzi do błędów mnie nie interesują. Chodzi raczej o to, co robi i na jakim poziomie.
    Z góry dzięki i przepraszam za OT.
  • Poziom 33  
    Mam tydzien diaguna i nawet niezle daje rade.
  • Poziom 18  
    jak na razie radzi sobie ze wszystkim co miałem. diaguna używam 5miesięcy i na tą chwilę nie pracowałem na niczym lepszym w tej cenie dałem za niego 5000zł . Napewno nie zrobi wszystkiego tak jak oryginalne sprzęty typu cilp czy inpa ale błędy i typowe adaptacje w popularnych markach robi na dobrym poziomie. Wcześniej miałem z uniwersalnych sprzętów cedifa i nie polecam lanuch jest 100% lepszy.