Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

usterka świec żarowych Renault Megane I dCi F9Q 2002r

25 Lip 2010 18:40 4084 5
  • Poziom 9  
    Problem wystepuje od kilkunastu miesiecy. auto wczesniej bylo naprawiane - bez skutku. teraz tez. regulator ciśnienia wymieniony, wtryski regenerowane kilka tysiecy kilometrow temu zostaly zregenerowane ponownie(3 sztuki), ponoc poprzednio jakies podkladki byly zle zalozone, jeden zostal skorygowany elektronicznie, EGR ponoc byl mokry, mowa byla jeszcze o czujniku polozenia walu, ale nie wiem czy zostal wyminiony. niby wszystko ok
    , ale po 20 km wyzszy podjazdzd, 3 tys obrotow i szarpniecie, kontrolka swiec zarowych/usterki el. zapalila sie ponownie. jakies pomysly? bledy Bosch wykasowal, jakis jeden tylko niezidentyfikowany zostawal.
  • Użytkownik obserwowany
    Kolego masz fajny francuzki silnik więc jedz do francuzkich speców, nie ma niezydentyfikowanych błedów.
    Silnik szarpie powyżej 3000obr. nie ma mocy?
  • Poziom 9  
    fajny w znaczeniu problematyczny? a ktory CR nie jest?

o to chodzi, ze silnik ma moc w calym zakresie obrotow, dopiero gdy uruchomi sie kontrolka co zdarza sie najczescie na podjazdach to nastepuje mocne zdlawienie silnika.
  • Użytkownik obserwowany
    Na podjazdach, pewno egr.
  • Poziom 1  
    witam koledzy i jaka byla przyczyna tej usterki bo ja mam taka sama usterke i te same objawy , powymienialem czujniki i jestem bezradny prosze o pomoc???